Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Sunil Nayar se vyjádřil k finálovým otazníkům

Sunil Nayar se vyjádřil k finálovým otazníkům

Sunil Nayar se v rozhovoru s TV Line vyjádřil k nejasnostem z finále seriálu. Dozvíte se tak například o osudu Margaux, který byl nejasný. A co Nolan, Amanda a Jack?

11 0
17.5.2015

Finále POMSTY mělo všechno: vícečetná úmrtí, svatbu, otcovský zvrat. Co chybělo? Odpovědi! Naštěstí se showrunner Sunil Nayar rozpovídal a aspoň z části uklidní náš zmatek.

TVLINE | Začněme zlehka: Je Margaux ve vězení?
Ano. Je ve vězení a platí za to, co provedla. Pravděpodobně se stala lepší, než jsme si mysleli. Je to důstojná žena, chytrá a na úrovni, takže to bude celebrita mezi vězni. Ale nebude to mít snadné a myslím si, že to věděla, když se rozhodla pykat za své hříchy.

TVLINE | Jaké bylo myšlenkové pozadí za scénou s Nolanem a synem nevinné matky?
Chtěli jsme zdůraznit, že se Nolan dokáže postavit na vlastní nohy. Viděli jsme, že to duševně zvládne, když řekl Emily, že se postará o Margaux i White Gold, což jsme viděli, že dělá. Chtěli jsme říct, že se dokáže postavit na vlastní nohy a nepotřebuj Ems, aby definovala jeho kroky. Byl to také malý finální cliffhanger, kdy si člověk řekne: „Hele, možná se Nolan vydá novou cestou.“

TVLINE | Přeskočíme k Victorii… Jimmy byl její otec?
Ne, je vtipné, že tu vznikl takový zmatek. Victoria pykala za zastřelení matčina přítele. Po návratu z ústavu pro mladistvé začala její matka chodit s mužem jménem Maxwell, což byl muž, který ji obtěžoval. Až po odchodu z domu skončila v budově, kde žil i Jimmy.

TVLINE | Pokud jde o Amandu a Jacka, mohou mít normální život? Neumím si to představit.
To je další věc, na kterou se lidé ptají. Jak by takový život mohl vypadat? Je zvláštní přemýšlet o tom, protože ať už se jim to líbí, nebo ne, teď jsou tihle dva v zemi známí. Bude je to na jejich cestě formovat. Bude Amanda vozit Carla do školy? Kdo ho bude vyzvedávat?

TVLINE | Přijde mi zajímavé, že Amanda, jako „hrdina“ byla ve stěžejní scéně v černém a Victoria „darebák“ v bílé. Bylo to záměrné?
Rozhodně jsme o tom diskutovali s naší kostýmní výtvarnicí, Jill M. Ohanneson. V našem seriálu chodí hrdina v černé. Amanda dosáhla své nejtemnější chvíle. Výkon Madeleine byl téměř kapitulací, což reprezentuje bílá, a Amandin výstup byl tak temný – jako střelný prach. Bylo záměrem vytvořit barevný kontrast.

TVLINE | Vím, že jste chtěli otevřený konec, ale opravdu dostala Amanda Victoriino srdce?
Z reakcí diváků jsem vyrozuměl, že nevědí, zda je to pravda, či ne. Pro mě je to skvělé. Myslím si, že seriál žije ve světě nočních můr a vzpomínek, takže to je dobré pro psychologickou stránku věci; uvědomte si, že to bude Amandu strašit po zbytek jejích dní. Je to zábavná otázka pro diváky: Pokud to je pravda, co to znamená? Líbí se mi, že se o tom diskutuje.

Autorství fotek: ABC Television Network
Zdrojový text v angličtině.

Zdroj: ABC

Diskuze /1

Zrnko

Takže o tom srdci jsme se zase nic nedozvěděli :D :/

17.5.2015 | 11:36:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama