Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Margaux LeMarchal

Margaux LeMarchal

Margaux je prvorozená (a jediná) dcera francouzského miliardáře, generálního ředitele společnosti LeMarchal Media Pascala LeMarchala. Do Ameriy utekla před jeho vlivem a aby se prosadila na trhu s magazínem Voulez.

2013 -

Margaux poznáváme ve 3. sérii. Danielova kamarádka z dětství a bývalá známost se objevuje ve městě, kde chce navázat na tradici své rodiny a rozšířit vydávání magazánu Voulez v Americe. Daniel je v té chvíli zasnoubený s Emily a jejímu šarmu odolává, ale Jack se zdá být touto milou Francouzkou okouzlen. Firma se dobře rozjíždí a Margaux dokonce odolává útokům ze strany Conrada Graysona i svého otce, který chce její dílo překazit.

Vztah s Jackem bohužel neměl dlouhého trvání, ale alespoň vztahy s jejím otcem se zlepšily a dokonce se rozhodl přenechat firmu jí, namísto nespolehlivého nevlastního bratra Gideona. Spolčuje se s Danielem a na sladká Margaux je tatam. Spolupráce s otcem brzy končí Pascalovou náhlou smrtí.

Margaux se ještě více noří do svého úsilí o udržení magazínu na výsluní a mezi ní a Danielem se tvoří nové, silnější pouto. Daniel je ale bořič vztahů a po úletu s Louise ho Margaux pouští k vodě. Margaux je těhotná a nechce po svém boku slabocha. Vzájemně se ale milují, takže si k sobě cestu nacházejí, i když pozdě. Daniel je nešťastnou náhodou zavražděn, když se připlete do střetu Kate Blackové a Emily.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Pople me nejvetsi scenaristicky ulet…co s touhle postavou puvodne zamysleli a kam ji dovedli…no comment

3.3.2016 | 15:10:56

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama