Revenge (Pomsta) Margaux LeMarchal

Margaux LeMarchal

Margaux LeMarchal

Margaux je prvorozená (a jediná) dcera francouzského miliardáře, generálního ředitele společnosti LeMarchal Media Pascala LeMarchala. Do Ameriy utekla před jeho vlivem a aby se prosadila na trhu s magazínem Voulez.

2013 -

Margaux poznáváme ve 3. sérii. Danielova kamarádka z dětství a bývalá známost se objevuje ve městě, kde chce navázat na tradici své rodiny a rozšířit vydávání magazánu Voulez v Americe. Daniel je v té chvíli zasnoubený s Emily a jejímu šarmu odolává, ale Jack se zdá být touto milou Francouzkou okouzlen. Firma se dobře rozjíždí a Margaux dokonce odolává útokům ze strany Conrada Graysona i svého otce, který chce její dílo překazit.

Vztah s Jackem bohužel neměl dlouhého trvání, ale alespoň vztahy s jejím otcem se zlepšily a dokonce se rozhodl přenechat firmu jí, namísto nespolehlivého nevlastního bratra Gideona. Spolčuje se s Danielem a na sladká Margaux je tatam. Spolupráce s otcem brzy končí Pascalovou náhlou smrtí.


Margaux se ještě více noří do svého úsilí o udržení magazínu na výsluní a mezi ní a Danielem se tvoří nové, silnější pouto. Daniel je ale bořič vztahů a po úletu s Louise ho Margaux pouští k vodě. Margaux je těhotná a nechce po svém boku slabocha. Vzájemně se ale milují, takže si k sobě cestu nacházejí, i když pozdě. Daniel je nešťastnou náhodou zavražděn, když se připlete do střetu Kate Blackové a Emily.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Pople me nejvetsi scenaristicky ulet…co s touhle postavou puvodne zamysleli a kam ji dovedli…no comment

3.3.2016 | 15:10:56

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Reklama