Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

Deset otázek a jedna navíc z pilotního dílu Revolution!

Deset otázek a jedna navíc z pilotního dílu Revolution!

Po odvysílání pilotního dílu se začalo rojit plno otázek týkající se seriálu Revolution. My jsme pro vás připravili těch deset nejzajímavějších, na závěr přidáváme jednu speciální, která by se mohla líbit fanouškům LOST!

5 0
19.9.2012

1. Jak to, že Ben a Rachel věděli o výpadku předem?
Pár minut před výpadkem přiběhl Ben domů a řekl Rachel, ať naplní nějaké nádoby vodou a jeho žena nevypadala příliš zaskočeně. Jak to, že oni dva o tom výpadku věděli a zbytek světa ne? 

2. Jaká je Benova profese?
Jeho zaměstnání bylo zjevně spojené s těmi nejnovějšími informacemi o výpadku. Kdo Ben byl? Šílený vědec, který se na všem podílel? Špión? Nebo státní zaměstnanec zasvěcený do tajného projektu?
Když Monroe vyslýchá Rachel, tak mu říká, že Ben byl učitel matematiky, ale Monroe se ptá, proč pracoval pro ministerstvo obrany a měl plnou S.A.P. prověrku?

3. Co to Ben tak horlivě stahoval?
Tahle věcička bude asi hodně důležitá, když ji Ben chránil celých 15 let a před smrtí jí předal Aaronovi. Jak jsme viděli na konci Pilotu, umí obnovit energii. Proč k ní měl přístup zrovna Ben? Kolik takových věcí existuje? Kdo je vlastní?

4. Co způsobilo výpadek?
Hlavní otázka seriálu! Aaron usuzoval, že výpadek mohl být výsledkem silné sluneční erupce anebo elektromagnetického impulsu. Opravdu mohlo něco z toho vyhodit veškerou energii? Jeden z tvůrců seriálu Eric Kripke prohlásil, že to co způsobilo výpadek, je teoreticky možné! Tak začněte přemýšlet, co to mohlo být?

5. Je Nate dobrý nebo zlý?
Mladík, který to velmi dobře umí s lukem je členem milicí, ale pomohl Charlie k útěku. Na čí straně vlastně je? Je útěk součástí nějakého podlého plánu milicí nebo se mu Charlie zalíbila a chtěl jí pomoc?

6. Ví Miles jak opět nahodit energii?
A pokud to ví, proč už to dávno neudělal? Možná věděl, že kdyby se pokusil nahodit světla zpět, objevila by se nějaká větší hrozba?

7. Proč je nyní Sebastian Monroe Milesův nepřítel?
Před výpadkem byli Sabastian a Miles dobří přátelé. Co způsobilo, že dva bývalí vojáci jdou proti sobě? Na to nám snad brzy odpoví několik flashbacků!

8. Co se stalo s Rachel?
Ben říkal Charlie, že jejich matka zemřela někde venku. Co je na tom pravdy? Je Rachel opravdu mrtvá?
Rachel žije! Momentálně jí drží Sebastian Monroe, aby se od ní dozvěděl, proč došlo k výpadku! Rachel se sama vydala Milesovi, když ještě byl generálem milice.

9. Co přesně se stalo během těch patnácti let?
Víme, že po výpadku společnost zkolabovala. Území Spojených států bylo rozděleno na různé celky, z nichž zatím známe jen Republiku Monroe. Jak se všichni ti diktátoři dostali k moci?

10. Na které straně je Grace?
Žena, která nejprve zachránila Dannyho, ale pak ho vydala zpět milici, k čemuž ale měla docela pádný důvod. Kdyby milice prohledala její dům, našli by na půdě počítač. A pochybuji o tom, že Grace byla dříve učitelkou algebry.

11. Drží Aaron stejnou dietu jako Hurley ze Ztracených?
Patnáct let od výpadku. Lidé hladoví a umírají na hlad. Jen Aaron vypadá, že problém s hladověním nikdy neměl, hmm?

Podělte se s námi o vaše teorie a postřehy do diskuse či na forum!

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama