Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

S02E14: Fear and Loathing

S02E14: Fear and Loathing

Pokračujeme dál. Sebastian Monroe se utká s vlastním synem. Miles a Rachel prokouknou záměr Nevillů. Aarona Pittmana čeká další těžké rozhodnutí.

sk
26.2.2014
4 590 000
43 minut

Na začátku 14. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Začínáme v Novém Vegasu, kde již vidíme Basse a Connora zavřené v zápasnické kleci. Mezitím Charlie jde navštívit Duncan. Goulde bude chtít potrestat oba aktéry krádeže tím, že uspořádá pro lidi velkolepou show aneb souboj mezi otcem a synem na život a na smrt. Není úniku.

Do tábořiště nedaleko Willoughby dorazil Victor Doyle. Vraťme se ale do tábora Duncan, kde nakráčela odhodlaně Charlie, nýbrž její vyjednávání ztroskotalo. Jason tuší, že Doyle chce postavit další převýchovné zařízení. Milesovi a Rachel se náhlý příchod Nevillů nezdá a proto musí jednat uvážlivě.

S nanity je něco špatně, protože všechny tři (Aarona, Priscillu a Petera) žádají o pomoc. Bass si přeje, aby v tom souboji odešel jako vítěz jeho syn, proto mu ukáže svou slabinu. Bude ho muset také pořádně něčím nakopnout. Miles, Tom a Jason se chystají přepadnout povoz, ve kterém bude Doyle. Rachel zůstává stranou.

Peter chce problém nanitů vyřešit, Aaron s Priscillou nemají moc na výběr. Bass se snaží odlehčit atmosféru než nastane hodina H. Duncan předhodí Charlie vedoucímu kasína Gouldovi a tím už si myslí, že je mezi nimi vše urovnáno. Poslední šance na záchranu otce a syna tedy vyhasla.

Goulde pozval Duncan na tento pikantní zápas, ovšem pro ni to má být poslední podívaná. Priscilla se to ještě snaží Aaronovi rozmluvit, aby nanity nechal být, jenže daná situace nenabízí mnoho možností. Na řadu přichází očekávané zpestření večera. Obecenstvo se může začít pořádně bavit.

Spoutaná Charlie se o svého prvního zákazníka postará po svém a pak během zápasu zachrání krk Duncan, teď už jí něco dluží. Vzápětí dojde k přestřelce a pak Goulde dostane kulkou přímo do hlavy. Sebastian Monroe a jeho synek jsou z toho venku.

Lubbock, Texas. Důležité události se přesouvají zde, neboť Aaron a Priscilla se rozhodnou opravit chybu, která nastala v sepsaném kódu před 25 lety. K žádnému přepadení nedojde, protože Miles došel na to, že je to předem nachystaná past. Tom musí s celou pravdou ven.

Duncan splatí své dluhy vůči Charlie a dá jí na cestu pět svých mužů. Aaron sice vyřeší problém v kódu, ale nakonec přelstí Petera a pokusí se zničit nanity. Na konci se probudí v New Yorku a vše funguje normálně..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Skvělá epizoda, na kterou se dobře dívalo, i když nevěřil jsem tomu, že zemře někdo z dvojice Sebastian vs. Connor. Navíc Charlie se konečně trochu víc zapojila do děje a nehrála druhé housle.

webmaster, grafik
5.5.2014 | 18:39:31
awacs

Lost Ex machina přichází :-D

28.2.2014 | 22:22:29
Brett

Konec – 100%

28.2.2014 | 12:33:16
Kothy

Maximalni naloz! Konec je uplne WTF.

27.2.2014 | 23:25:21
sedlo03

I love nano

27.2.2014 | 19:18:02

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama