Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

S02E18: Austin City Limits

S02E18: Austin City Limits

Jason opouští svého otce. V Texasu už není bezpečno, kadeti jsou hrozbou. Aaron a Priscilla se vracejí do Willoughby. Charlie bude muset zmáčknout spoušť.

sk
2.4.2014
4 410 000
43 minut

Na začátku 18. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Tom Neville chce pokračovat v nedokončené práci, ale Jason je jiného názoru a opouští svého otce. Záhy nejmladší z rodiny Nevillů navštíví úkryt Charlie a spol. Skupině by se pomoc šikla, když kadeti už mají třídenní náskok. Miles a ostatní odjíždí do Austinu. Rachel s otcem zůstává.

50 mil od Willoughby. Priscilla není sama sebou. Po příjezdu do Austinu se skupina vydává na konkrétní ulici, kterou označil Jason za místo pobytu kadetů. Nová výpomoc se začíná vyplácet, neboť zná všechny pastičky vycvičených vojáků. Útržek dovede Milese a Basse k bývalému vůdci Blanchardovi.

Charlie, Connor a Jason hledají v opuštěném pokoji další stopy. Mezitím Miles a Bass jdou navštívit Blancharda. Do pokoje vtrhne nevítaný host, jedná se o kadeta. Aaron začíná tušit, že s Priscillou není něco v pořádku. Mladý Neville je ochotný zajít dál, aby zjistil potřebné informace.

Frank Blanchard už je v důchodě, jenže se hodlá vrátit do sedla. Bassovi se nelíbí, že Miles už není takový jako dřív. Všemu je konec, když bývalého vůdce probodá kadetka a pak spáchá sebevraždu. Texasští rangeři nepřivítají oba aktéry u mrtvých těl v otevřeném náručí.

Miles a Bass se dostali z další šlamastyky. Zatímco Jason zjistil, že dalším terčem útoku se stane generál Bill Carver. Právě Blanchard mohl urovnat vztahy, Texas totiž přítomnost Monroea neakceptuje. Hra na schovku skončila. Nanotechnologie převzala veškerou kontrolu nad Priscillou, Aaron je tím značně znepokojen.

K atentátu má dojít u Kapitolu, skupinka je připravená. Vraťme se do Willoughby, kde Rachel pomáhá zraněným žoldákům, kteří dobývají tábory. Do úkrytu po dlouhé cestě zavítá Aaron s Priscillou. Jasona unese důstojnice Shirlee Jenkinsová a přemění ho ve vraždící monstrum. Charlie jde za ním do budovy.

Nic netušící Bill Carver povolává do služby nové síly. Mezi skupinou nových texaských rangerů je i kadet Dillon, kterého Miles zastřelí. Charlie je nucena zmáčknout spoušť při sebeobraně. Jason Neville jí umírá v náručí.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Škoda, že Jason dostal prostor až v tomto díle. Celou řadu totiž hrál druhé housle, takže nějakou větší citovou vazbu k němu nemám – aspoň ne v této řadě. Změna prostředí pomohla a zápletka byla celkem fajn. Rachel, Aaron a muži Duncan Page neustále sedící blízko Willoughby jsou ale neskutečně otravní…

webmaster, grafik
5.5.2014 | 18:27:25
Kothy

A sme zase o krok dal. Chudak Jason…

11.4.2014 | 0:42:06
awacs

Ale jo, šlo to :-)

5.4.2014 | 23:20:09
ThereSSa7

Proč neumřela Charlie?…:/

4.4.2014 | 22:19:34
Lens

Néé :(

4.4.2014 | 21:39:19
Katara

To ho nemohla střelit do nohy ?? Panebože … Proč Jason ?? :(

4.4.2014 | 18:38:28
mynonka

Scéna s Jasonem na konci byla povedená

4.4.2014 | 13:33:02

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama