Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

S02E10: Three Amigos

S02E10: Three Amigos

Dlouho všichni pohromadě nezůstanou. Rodina Nevillů začíná rozehrávat nebezpečnou hru. Bass musí až do Mexika za svým synem. Také nás čeká v díle desátém návrat další postavy.

sk
8.1.2014
6 050 000
43 minut

Na začátku 10. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Edward Truman dorazí do opuštěné školy pozdě. Calvin Horn a ostatní vojáci jsou dávno mrtvý. Gene je osvobozen poté, co Bass s Charlie odstraní hlídku. I za účelem zachránění života Milese dostal doktor Porter další šanci. Aaron přemýšlí u hrobu zesnulé Cynthie o Spring City.

Dohoda je dohoda. Bass žádá Milese, aby mu konečně prozradil, kde je jeho syn. V krátkém sestřihu rodina Nevillů s vlastenci jedou navštívit Bílý dům. Rachel, Miles a Bass odjíždějí hledat mladého Monroea. Charlie zůstává s dědou a Aaronem ve své nové skrýši.

Hra Nevillů v hlavním sídle může naplno začít. Tom s Julií bokem plánují nenápadné odstranění náčelníka štábu, což by mohlo vést k povýšení. Mezi Rachel a Bassem to neustále vře. Aaron je pryč. Charlie s Genem vyráží do terénu. Miles a spol. směřují za hranice Mexika.

První pokus se nezdařil. Julia odláká sice pozornost náčelníka, nýbrž Toma zastaví na poslední chvíli Roger Allenford. Posléze prezident svolá radu. Bass se s tím rozhodně nepárá, převezme za hranicemi plnou kontrolu nad povozem. Puesta Del Sol je konečnou stanicí.

Jason odvede Rogera do pokoje a zahlédne odloženou dokumentaci, kterou později prozkoumá (jedná se o nějaký seznam). Když už se zdá, že svého syna Bass nenajde, nakročí si to on přímo za ním. Tady se nabízí přirovnání „Jaký otec, takový syn“. Tom v druhém pokusu již neselže.

Zpět do Mexika. Connor alias Bassův syn by rád otce představil panu Nunezovi. Bílý dům je na nohách. Náčelník je prvním ze hry, Tom následně upozorní Julii, že i na jejího expřítele dojde brzy řada. Do Willoughby přijíždí povozy se spoustou pomerančů, do kterých se něco napouští.

Na konci Aaron dorazí do Spring City, vybavuje se mu mnoho spojitostí. Koneckonců se shledá opět s Grace..Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brett

Start do druhé poloviny se povedl.

11.1.2014 | 17:36:23
mynonka

To je dobře, že z Monroeova syna neudělali žádnýho hloupýho dobráčka :)

11.1.2014 | 10:18:46
Kothy

Monroe ma teda povedeneho synka.

10.1.2014 | 15:22:26

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama