Revolution (Revoluce) S02E11: Mis Dos Padres

S02E11: Mis Dos Padres

S02E11: Mis Dos Padres

Spring City je místo plné překvapení. Aaron nenarazil jen na Grace, ale i na svou bývalou manželku Priscillu. Bass nakonec Connora zlomí.

cz sk
15.1.2014
4 780 000
43 minut

Na začátku 11. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Spring City, Oklahoma. Aaron neměl potkat jen Grace. V Puesta Del Sol Connor odvádí svého otce k šéfovi. Mezitím Miles s Rachel obhlíží situaci. Záhy Nunez blíže poznává Sebastiana Monroea. Pokračujeme v nově postaveném táboře blízko Willoughby. Charlie a Gene netuší, o co se pokouší vlastenci.

Tom předává Julii květiny od Allenforda, gratulace k povýšení jejího manžela. Novým náčelníkem štábu byl jmenován Victor Doyle. Nedaleko Bílého domu je postavené další tábořiště, kde se nachází Jason s obsahem tajného dokumentu, který ukradl. Patrioti plánují rozšířit převychovávající programy.

Miles jde osvobodit Basse. Aaron a Priscilla zase spolu. Později se dozvídáme, že oba jsou na stejné vlně, co se týče nanitů. Omráčeného Connora zachrání to, že jeho otec se nechá znovu jím chytit. Gene má v táboře kamaráda, kterého by chtěl zachránit, nechce se mu čekat na příchod ostatních. Charlie mu to rozmlouvá.

Milesova záchrana přišla vniveč. Bass má nového společníka v cele. Julia se ocitá v nesnázích poté, co jí Tom začne podezřívat. Pan Nunez nemůže jen tak uvěřit, že Connor snadno přelstil svého otce. Na řadu přichází bolest a utrpení. Vlastním synem je potrestán Sebastian Monroe.

Vraťme se do Oklahomy. Grace vyloží teorii o nanotechnologii na stůl. Ukradený kód nebyl použit jenom k Věži, ale byl také vložen do nanitů. Postaveno bylo tělo a Aaron tomu přidal mysl. Priscilla a Peter se stali toho součástí, protože se na tom též podíleli. Padne tu na konci dokonce přirovnání nanitů k Bohu.

Gene neposlechne a vydá se na samostatnou výpravu. Stejně nakonec zjistí, že jeho přítel je mrtvý a k tomu všemu ho chytí. Naštěstí je tu Charlie, ale ani ona už prekérní situaci nevyřeší. Rachel je poslední nadějí na osvobození Milese a Basse. Connor jí pomůže.

Otec a syn poprvé spojí své síly a tím přemůžou vycvičené muže Nuneze. Mladý Monroe touží po nadvládě. V hlavním sídle se někdo vloupal do kanceláře Doyla. Julia si myslela, že to byl Tom. Ale on to nebyl. Jason to udělal a posléze je odveden vojáky nejspíše k výslechu.

Vyhlazování lidí pod zástěrkou nemoci už propuklo. Vzpomenout si můžeme na pomeranče. Gene dostane nabídku od Trumana..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
awacs

Já teda nechápu tak vysoké hodnocení, byla to nuda, nic se v tom nedělo, nic. Seriál jde s druhou sérií od desíti k pěti, měla pár dobrých dílů, ale pokud se to nezlepší, tak ho škoda nebude :-/

16.7.2014 | 14:50:04
mynonka

Monroe a Miles mě spolu hodně baví :).

20.1.2014 | 11:17:55
1Bobesh1

Jasně zbičovanej Monroe tam všechny pozabijí a ještě bude házet vtípky :X

admin
18.1.2014 | 22:15:46
Kothy

Nove info o nanitech :)

17.1.2014 | 16:37:45
sedlo03

Revolution mě hodně baví. 2 série je zatím opravdu skvělá

16.1.2014 | 20:26:05

Revolution (Revoluce)
82/100 - 243×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás