Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

S02E04: Patriot Games

S02E04: Patriot Games

Tímto dílem začíná nová zápletka. Aaron ovládá nanoroboty. Miles zjišťuje, že Americká vláda není ve Willoughby náhodou. Bass spojuje síly s Charlie. Titus Andover je ze hry.

sk
16.10.2013
5 390 000
43 minut

Na začátku 4. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Patrioti

Pottsboro, severní Texas. Na tomto místě se v hospůdce objevuje Charlie, která je v nebezpečí. Skupina místních jí nechce pustit ven. Sebastian Monroe přichází na pomoc. Ve Willoughby je všemu jinak. Rachel se probouzí zmatená po předešlých událostech. Zjišťuje, že Americká vláda převzala veškerou kontrolu nad městem. Posléze pozná Eda Trumena.

V uprchlickém táboře Tom Neville zkrotí pár chlápků. Edgar Crane si o tom myslí své. Rachel příchodem vlády je hodně znepokojená, vloupá se dokonce do kanceláře Eda Trumena. I přes zákaz Miles vyráží zjistit, co se děje venku. Vojáci nekompromisně odpraví muže, který překročil zdi města.

Zdrogovaná Charlie se ocitá vedle Basse, který jí zachránil. Nemá moc na výběr, musí přijmout spojenectví. Neville zjistí při pohledu na ruku Edgara, že v něčem jede. S Aaronem opět není něco v pořádku, upadá na zem, přičemž vidí pomocí nanorobotů Milese. Do tábora výtržníků se vrátil pouze Titus Andover, Miles ho při sebeobraně zabije.

Kene přesvědčuje Rachel, aby se mu svěřila. Tom Neville dorazí na místo, kde Edgar Crane tráví svůj volný čas. Dalším vlastencem je Kene, který uvězní Rachel. Ta se jen tak nevzdá a Kena přelstí a následně pohřbí. Když se Crane probudí, čeká na něj nemilé překvapení. Tom se ho ptá na syna Jasona, ale nic se o něm nedozví, proto zvýší dávku opiátů a tím zabije Edgara Cranea.

U vlaku Miles zahlédne, jak Americká vláda doslova popravuje nevinné lidi. Cestou zpátky je obklíčen vojáky. Nevědomky Aaron opět využije spojení s nanoroboty a zachrání jej. Tom Neville je zase ve své kůži, když nahrazuje zesnulého Edgara Cranea. Monroe a Charlie jedou do Willoughby..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
awacs

Ale jo, už to bylo trochu lepší :-)

19.10.2013 | 12:40:55
aisym

konečně zas nějaký dobrý díl! Monroe-Charlie = skvělá dvojice :)

čestný člen redakce
18.10.2013 | 22:43:50
Brett

Začíná nová zápletka.

18.10.2013 | 15:32:51
Kothy

Charlie a Monroe se k sobe hodi :) A aaronovy svetlusky se mi libi.

18.10.2013 | 13:54:38

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama