Revolution (Revoluce)
82/100 - 245×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

S02E05: One Riot, One Ranger

S02E05: One Riot, One Ranger

Do města Willoughby přijíždí texasští rangeři. Sebastian Monroe s Charlie překvapují ostatní svým společným příjezdem. Tom zachraňuje Justine Allenfordovou.

cz sk
23.10.2013
5 040 000
44 minut

Na začátku 5. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

1 povstání, 1 strážce

Charlie a Monroe dorazili do Willoughby. Edward Truman se dozvídá o shořelých tělech. Aaron se snaží Milesovi vysvětlit, že jakýmsi způsobem ovládá nanoroboty. Do města přijíždí texasští rangeři, v čele s ministrem vnitra Johnem Franklinem Fryem. Texasu se nelíbí, že vláda Spojených států obsadila toto území.

Allenfordová a spol. se chtějí přesunout do nového tábora v Perrysburgu, Tom Neville je povolán do služby ochránce. Truman přesvědčuje ministra o tom, že jejich úmysly jsou čisté. Také chce najít viníka, který byl přichycen na nádraží. John dostává vzkaz od Milese. Posléze ho navštěvuje, jejich rozhovor končí u toho, že Miles musí J. F. F. předložit důkaz.

Charlie se shledá s Milesem, kterému ukáže, že její matka je hledána vládou Spojených států. Aaron při svém odchodu z domova vzpomíná na staré časy, kdy poprvé poznal Cynthii.

Před šesti měsíci, ve Willoughby. Aaron se uchází o volné místo učitele ve škole. Nejprve Cynthia ho odmítá, pak si to ovšem rozmyslí.

Po prvním flashbacku přichází na řadu nemilé přivítání. Monroe to nemá lehké s přesvědčováním, ale nakonec zlomí Milese. Nová dvojka vymýšlí plán. Cynthia si promluví s Rachel o Aaronovi, neboť má o něj strach.

Před pěti měsíci. Cynthia dává Aaronovi dárek v podobě sklapovacích zubů, který ho rozveselí. Potom poznává Aaron jejího manžela Carla.

Vlaky jsou prázdné. Miles, Charlie a Bass hledají stopu kudy se vydat. Přitom jsou sledováni. Justine a Tom jsou přepadeni. Rachel najde Aarona a promluví si s ním o jeho schopnosti ovládat nanoroboty – nestalo se tak poprvé.

Pět měsíců zpátky. Aaron naráží opět na Carla, který si v autě užívá s jinou ženou. Ve vzteku silou mysli rozžehne plameny v autě a oba uhoří.

Rachel mu to rozmlouvá, aby se vrátil domů. Justine Allenfordová je postřelena, záhy mluví o tom, že vozy neměly namířeno do nového tábora, nýbrž do přeprogramovacího centra. Když se chystá Neville opustit Justine, ta jej přiměje zůstat a odvést Toma do centra, kde byl odvezen zřejmě i jeho syn Jason.

Milese, Charlie a Basse přepadnou američtí vojáci. Charlie odpoutá jejich pozornost, čehož využije Miles s Bassem, kteří odstraní vojáky a zajmou jednoho z nich. Aaron má další záchvat, ve kterém vidí příchod Charlie s Monroem. Do schůzky zbývá ještě pár času. Naštvaná Rachel namíří zbraň přímo na Monroea.

Moc času už nezbývá, proto Miles dané rozepře musí rozpustit. Vyjde také najevo, že Charlie stojí za příchodem Basse. John Franklin Frye si jde pro důkaz, jenže voják spáchá sebevraždu a umírá na otravu kyanidem, tak Sebastian Monroe odpráskne Fryeho. Za účelem toho, hodit to na vlastence a Texas se zblázní. Válka muže začít..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Monroe se mi zacina libit :)

25.10.2013 | 15:03:45
CONSTABLE

Také si myslím.Doufám,že přežije.

24.10.2013 | 11:03:48
Vegen

Sledovanost klesá, ale kvalita seriálu oproti první sérii je o kategorii lepší :D

24.10.2013 | 10:18:32

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama