Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

S02E09: Everyone Says I Love You

S02E09: Everyone Says I Love You

V díle devátém se nám vrátí stará známá postava. Aaron nevyužije příležitosti k druhé záchraně Cynthie. Miles bojuje s infekcí.

sk
20.11.2013
5 250 000
44 minut

Na začátku 9. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Všichni říkají: Miluji tě

Willoughby, Texas. Miles, Rachel a Charlie se připravují zaútočit, jenže to není tentokrát zapotřebí. Všichni američtí vojáci jsou omráčeni. Skupinka později zjišťuje, že za tím vším stojí nejspíše Aaron, který uprchl s Cynthii neznámo kam. Rachel by ráda zachránila i svého otce, nýbrž vojáci se pomalu probouzí a není času nazbyt.

Roger Allenford spolu s Tomem a Jasonem míří do Bílého domu. Zpátky do centra dění. Calvin Horn už moc času nemá, proto musí najít co nejdříve Pittmana. Také Miles a spol. ho vyráží najít. Aaron se probouzí ve Willoughbylské škole, ale na nic si nepamatuje. Najde poblíž Cynthii, která je naživu bez jakéhokoliv škrábance.

Pak ho vyleká malý chlapec. Bass narazí na Charlie a ostatní. Následuje neočekávaný vývoj událostí při cestě do hlavního sídla. Tom Neville spatří Julii, která má nového přítele. Jeden z vojáků najde Aarona. Horn za žádných okolností nehodlá ustoupit z této pátrací akce, v sázce je jeho život.

Miles má infekci a potřebuje okamžitou lékařskou pomoc, proto požádá Basse, aby jim pomohl zachránit Aarona. Rodinné pouto mezi Rachel a Charlie opět ožívá.

Šest let před výpadkem. Miles se chystá odejít do výslužby bez rozloučení, ani Rachel jejich milostný románek nezachrání. Byla to chyba, jak se později zdá.

Po prvním flashbacku se vracíme do vlaku mířícího do Bílého domu. Tom Neville projde kolem Julie, která se na něj vrhne v kabince. Cynthia se probouzí, ale žádného kluka kolem sebe nevidí jako Aaron. Potom Julia prozrazuje, že se stačila s kamarádkou přemístit před samotným výbuchem v Atlantě. Aby přežila, znovu se provdala.

Cynthia donutí Aarona, aby si šel s malým chlapcem promluvit. Co nám nemohlo uniknout. Ve Věži Aaron Pittman probudil nanity a stal se jejich stvořitelem. Novou hádankou se zdá být opakující se věta: „Byl jsi někdy ve Spring City v Oklahomě? Mají druhé největší klubko provázků na světě“. Aaron to skoncuje s nanity.

Calvin Horn přijíždí. Jason uvidí svou matku. Rodina Nevillů je zase pohromadě. Zpět do školy. Infekce u Milese se stále zhoršuje, Rachel ho nehodlá opustit. Bass kryje záda Charlie. Doktor Horn zastřelí Cynthii a ta umírá. Naštvaný Aaron se vrací k nanotechnologii. Všichni nepřátelé včetně Horna jsou upáleni. Na záchranu Cynthie už je pozdě..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Aaron je nelepsi!

22.11.2013 | 17:21:47
Brett

Pecka. Podzimní finále se vydařilo na plných 100%.

22.11.2013 | 11:56:48
sedlo03

Asi nejlepší díl celého seriálu a musím souhlasit, Revolution jde neskutečně nahoru.

21.11.2013 | 18:30:04
Scrappak

120% tento seriál je časť od časti lepší!!!

21.11.2013 | 12:07:49

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama