Revolution (Revoluce)
82/100 - 245×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

S02E08: Come Blow Your Horn

S02E08: Come Blow Your Horn

Aaron v zajetí Calvina Horna, který ho bude testovat. Tom Neville najde Rogera Allenforda. Gene Porter se pokusí částečně odčinit svou zradu.

cz sk
13.11.2013
5 140 000
43 minut

Na začátku 8. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Hornův konec?

Rachel, Charlie a Miles jsou prozatím v bezpečí. Miles vyslýchá amerického vojáka, protože touží najít Horna. Pak Edward Truman předstoupí před obyvateli městečka Willoughby, aby upozornil na zrádce. Posléze Gene mluví o tom, že jeho dcera a vnučka byli zmanipulované těmito uprchlíky. Nedaleko města se nachází Aaron Pittman.

Tom Neville navštíví Rogera Allenforda, kterému pořádně zamotá hlavu. Touha po nanotechnologii nezná u Horna meze, nýbrž čas je neúprosný. Rachel čeká těžké rozhodnutí. Cynthii dochází, že Aaron může za smrt jejího bývalého manžela. Nakonec Monroe nechá Aarona ve štychu a američtí vojáci ho dopadnou.

V kanceláři Horn vzpomíná na své dětství.

18 let před výpadkem. Calvinův otec se modlí k tomu, aby jim bůh pomohl vyléčit nemocnou matku. Volat doktora není potřeba.

Rachel se chystá vypustit plyn do budovy a zastavit tím Calvina Horna – ať to stojí, co to stojí. Ve staré továrně je také její otec. Miles zahlédne příjezd Aarona. Horn může začít s testy. Gene se opět cítí provinile, protože on poradil vojákům, kde mají hledat. Cynthia je odvedena. Miles na poslední chvíli zabrání Rachel, aby použila plyn.

Po pohřbu své matky sám Calvin těžce trpí. Když otec najde u něj léky, které jí před smrtí dával, aby jí pomohl. Dává mu to za vinu.

Cestou do Glendonu si Roger bude chtít stanovit jiné podmínky, ale bývalý kapitán Tom Neville je prostě neústupný a trvá si na svém. Zpátky do Willoughby. Charlie a spol. unesou Gena, jenže Truman má oči na stopkách. Doktor Porter dostává příležitost částečně odčinit své prohřešky, když odláká pozornost vojáků.

Calvin Horn nikdy nevěřil v zázraky jako jeho otec, nyní 1 má přímo před sebou. V mozku mu roste nádor a symptomy se zhoršují. Zázrak přeci jen asi existuje. Jason ještě není zcela fit. Tom přivede Rogera k Justine. Toto shledání pro Justine nedopadne dobře, velící důstojník nechce přijít o své postavení a svou manželku zastřelí.

Miles, Charlie a Rachel vymýšlí další plán. Tentokrát tu jde o záchranu Aarona a Gena. Horn zvyšuje na obrátkách, Aaron má za úkol vyléčit jinou osobu. Testovacím subjektem se stane Cynthia, přežije nebo nepřežije?

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Charity

asi tak, 1.řadu jsem zhltla jedním dechem, ale dvojka mi připadá nudná :-(

17.11.2013 | 19:53:07
Kothy

Zacina to byt trochu odrhovacka…

15.11.2013 | 13:49:59
gaburka

cim dalej tym menej ma tento serial bavi… linia s tomom nevillom uplna nuda, nechapem naco ho tam este drzia. prva seria ako napinavo skoncila a bum! druha je uplne o niecom inom zrazu, sustredi sa na jedno mesto a je to fakt NUDA! move on!

14.11.2013 | 19:52:03

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama