Revolution (Revoluce) Rachel Matheson

Rachel Matheson

Rachel Matheson

Rachel hraje herečka Elizabeth Mitchell.


Co víme o této postavě?

  • Rachel byla manželkou Bena Mathesona, měla syna Dannyho. Přežila jen její dcera Charlie. Před výpadkem pracovala v týmu, který vymyslel Přívěsek – zařízení, které pohlcuje energii. Tým se rozhodl své zařízení prodat ministerstvu obrany Spojených států.
  • Po výpadku se sama dobrovolně vydala milici, nejspíš proto, aby ochránila svou rodinu. Dlouhou dobu žila přímo v hlavním městě, kde se od ní Bass snažil zjistit, proč došlo k výpadku. Když se milici podařilo zajmout Dannyho, tak začala Rachel spolupracovat.
  • Nejprve chtěla Bassovi sestrojit výbušninu, ale Bass zajmul Bradlyho, který se také podílel na výrobě Přívěsku. Ten upozorní Basse, že mu Rachel staví bombu. Poté co Bradly prozradí její plán, ho Rachel zabíjí. Pak předává Rachel Bassovi sestrojený zesilovač pro přívěsek, který dokáže uvést do pohybu větší zařízení.
  • Po smrti Dannyho se Rachel s Aaronem vypravila do Věže, aby zapnuli elektriku pro všechny, což se jim víceméně podařilo.
  • V druhé sérii se Rachel setkává se svým otcem Genem. Rachel se důkladně zaměřuje na poslední slova, které pronesl Randall Flynn v poslední epizodě 1. řady. Mezi Milesem a Rachel začíná milostný románek.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás