Revolution (Revoluce) Někomu se to krátí

Někomu se to krátí

Někomu se to krátí

Městečko Willoughby je k nepoznání. Calvin Horn už moc času nemá. Cynthia se stane pokusným králíkem.


2 0
18.11.2013

V minulém díle se nám toho ve Willoughby hodně změnilo. Američtí vojáci jsou rozhodnuti přetvořit město k obrazu svému. Už jsme kdysi uváděli, že Willoughby má sloužit jako jakési tréninkové centrum. Seriál dostává zcela nový rozměr a tím je napínavější. Pojďme si v bodech shrnout, co se událo v díle předešlém.

Čas rychle utíká


  • Zatímco doktor Horn usiluje o dopadení Aarona Pittmana, mezitím mu běží čas a krátí se mu naděje na přežití. Nádor v mozku a zhoršující se symptomy tomu nasvědčují. To ani netuší, že Rachel a spol. se ho budou pokoušet zastavit vypuštěním plynu. Ovšem nečekaný příjezd Aarona – situace rázem nabírá jiný směr.

Superschopnosti Aarona Pittmana

  • Proč zrovna Aaron se stal superhrdinou? Už ve věži byl součástí něčeho, aniž by o tom sám věděl. Nyní dostal jedinečnou příležitost ovládat nanoroboty, dokázat rozžehnout věci kolem sebe a regenerovat. Takovou technologii se pokusí zneužít právě nemocný Calvin Horn, kterému moc času už nezbývá.

Jason ještě není zcela fit

  • V posledních dnech není ve své kůži, prošel si peklem a muselo ho to nějakým způsobem poznamenat. Už se zdálo, že mu otec pomohl se z toho dostat ven, jenže něco pořád v něm zůstalo. Příchodem do přeprogramovacího centra se mu život v určité fázi musel změnit. Otázkou zůstává, jestli Jason bude takový jako dřív.

Gene Porter se otáčí zády k vlastencům

  • V minulém článku byl označen za zrádce, 8. epizodou si to zřejmě snažil vyžehlit. Otec Rachel a dědeček Charlie již nemohl přihlížet na utrpení ostatních, proto Trumana a jeho vojáky zdržel, aby Miles a spol. mohli uprchnout. Ostatně jim to dlužil. Tento dobrý skutek ho může stát život.

Nechci přijít o své postavení

  • Nečekanou návštěvu musí přijmout velící důstojník Roger Allenford, ať se mu to líbí nebo nelíbí. Tom Neville si to nakročí přímo do jeho sídla, řekne mu o Justine. Oba se vydají do Glendonu, jakmile dorazí na místo, Roger má v rukou osud své milované. Rozhodne se jí zastřelit, aby zřejmě nepřišel o své postavení mezi patrioty.

Přežije nebo nepřežije?

  • Cynthii to postupem času všechno dochází, že Aaron stojí za smrtí jejího nevěrného manžela. V jeho blízkosti je v neustálém nebezpečí. Stane se dokonce testovacím subjektem Calvina Horna, který chce zjistit, jestli Pittman dokáže vyléčit i někoho jiného.

Podělte se s námi o zajímavé teorie. Už další promo na devátou epizodu nás může navnadit na nové zápletky.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás