Rick and Morty McDonald's splnil Rickovo přání, přinesl zpět sečuánskou omáčku

McDonald's splnil Rickovo přání, přinesl zpět sečuánskou omáčku

McDonald's splnil Rickovo přání, přinesl zpět sečuánskou omáčku

Aprílová epizoda The Rickshank Redemption skončila výzvou šíleného vědce Ricka Sancheze, aby McDonald's znovu uvedl do prodeje svou švestkovou omáčku k McNuggetům. V den premiéry druhého dílu splnil obchodní řetězec toto přání tvůrcům seriálu a taky třem šťastlivcům.


19 0
8.8.2017

V rámci propagace animovaného Disney filmu Legenda o Mulan nabízel McDonald's na určité období v roce 1998 sečuánskou omáčku. Jedna z největších světových restaurací rychlého občerstvení minulý týden v neděli zareagovala na výzvu tvůrců a fanoušků seriálu Rick and Morty a zaslala producentovi Justinovi Roilandovi láhev oné omáčky. Oznámila také, že šanci vyhrát ji dostanou tři šťastlivci, kteří o omáčce v neděli tweetovali.

Kuchař Mike Haracz z McDonald's při­balil Roilandovi ke omáčce i tematický dopis.

Justine,

konečně jsme to dokázali. Trvalo to měsíce, ale konečně jsme opět přinesli sečuánskou omáčku.

Nebudeme tě zbytečně obtěžovat fyzikou, jednoduše se ukázalo, že v dimenzi C-1998M je stále rok 1998. 1998 každý den. Žádné smartphony ani sociální sítě. Je to divné, strašlivé místo. Ale nabízejí tam v menu sečuánskou omáčku.

Tak tady ji máš – sečuánskou omáčku, tak jak si ji dobře pamatuješ, spolu s dalšími suvenýry, které jsme během cesty různými dimenzemi nasbírali.

Chtěli jsme přinést této omáčky více, bohužel jsme nemohli nechat dlouho otevřený portál. Jen si to představ. Kdybys věděl v roce 1998, že McDonald's nabízí v roce 2017 celodenní snídaně, chtěl by si v tom miléniu ještě zůstat? Jasně že ne. Kdybychom nechali portál otevřený, měli bychom tu náhrdelníky z mušlí, plátěné klobouky a množství chlapeckých kapel. Bylo by to příliš riskantní, i přesto, že je tato omáčka vynikající.

Několik šťastných fanoušků ji ochutná také, ale první láhev v této dimenzi putuje právě tobě.

Zůstaň schwifty,

Kuchař Mike

Na láhvi bylo také napsáno varování:

Vhodné pro použití pouze v restauracích McDonald's (C-1998M) během určitého období a možná opět o dvacet let později. Nepodávat šíleným vědcům cestujícím se svými teenagerskými vnuky, potenciálním nevědeckým verzím šílených vědců z alternativních dimenzí a Jerrymu.

Společnost však neplánuje omáčku opět zařadit do své každodenní nabídky. „Prozatím jsme donesli z dimenze C-1998M jen limitované množství sečuánské omáčky. Ale kdo ví, kam nás časoprostor v budoucnu zavede, protože když naši zákazníci něco požadují, tak je rádi vyslechneme,“ řekl mluvčí McDonald's ve svém prohlášení pro portál Business Insider.

Nemuselo by jim to trvat celou věčnost. Nejbližší příležitost budou mít už za dva roky, kdy se chystá hraný remake filmu Mulan.

Diskuze /3

Kolousek001

Super :D je fajn vidět když i taková společnost jako Mekáč dovede takhle zažertovat :D

8.8.2017 | 12:31:49
Dragon94

Tak tohle je ta nejvíce překvapivá a nejvíce úžasná věc, kterou jsem za poslední roky viděl. Nedovedu si představit jak na to Roland musel zareagovat, když to dostal… Tohle je fakt mega!

8.8.2017 | 13:37:09
Starfish

Když jsem to poprvé zahlédl, myslel jsem, že je to fanouškovský počin, tak on to bylo oficiální McDonads? To to dělá ještě šílenějším. Přesně v duchu Ricka a Mortyho. Super. Navíc reklama bez nutnosti platit ať už ze strany jedné i druhé.

překladatel
8.8.2017 | 16:26:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E05: The Whirly Dirly Conspiracy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @lukascoolarik
Korekce: @lukascoolarik

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-BATV
  • 720p.HDTV.x264-BATV
  • WEBRip.x264-RARBG
  • 720p.AMZN.WEB­Rip.DDP5.1.x264-QOQ
  • 1080p.AMZN.WEB­Rip.DDP5.1.x264-QOQ

Dotazy k titulkům můžete pokládat v naší diskuzi.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použitých mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Nejlepší postavy