Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 151×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
7 sezón | Adult Swim | 23 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

U všech Skotů! Herec Christopher Lloyd se ujme hraného Ricka Sancheze

U všech Skotů! Herec Christopher Lloyd se ujme hraného Ricka Sancheze

Už jen pár dní nás dělí od dvojepizodního finále páté řady Ricka a Mortyho, které by mělo být plné překvapení. Jedno z nich však stanice odhalila už nyní, protože víme, že se dočkáme hraného Ricka i Mortyho.

31 3
4.9.2021

Stanice Adult Swim zničehonic zveřejnila krátké video, ve kterém můžeme spatřit hraného RickaMortyho. Pravděpodobně jde o záběry z nadcházejícího dvojdílu, kterého se dočkáme ráno 6. září, nicméně to nebylo přesně specifikováno. Každopádně je šokující to, kdo si zahraje geniálního Ricka – jeho představitelem se stal samotný Christopher Lloyd.

I když toho má herec Christopher Lloyd na svém kontě skutečně hodně, nejznámější je především díky trilogii Návrat do budoucnosti, ve které se objevil jako Dr. Emmett Brown. Možná právě díky této roli je zrovna on pravým hercem pro roli Ricka, protože i když jsou charaktery těchto postav rozdílné, v každém případě jde o vědce, kteří vymysleli něco přelomového.


Thumbnail Play icon

Na první záběry s hraným Rickem a Mortym se můžete podívat výše, více záběrů se pravděpodobně dočkáme až v samotných epizodách, i když ani to není jisté a může jít jen o speciální propagaci seriálu. Každopádně pojítko mezi seriálem a hercem vzniklo už před několika lety, kdy byl Christopher Lloyd dotázán na to, zda zná seriál Rick and Morty. Lloyd tehdy pověděl, že mu seriál přijde vtipný, přičemž řekl, že by si v něm rád zahostoval. Byl snad už tehdy v budoucnosti, kde se dozvěděl o svém obsazení? U Dr. Browna je možné všechno.

Abychom se však nezaměřovali jen na Ricka, hraného Mortyho ztvární taktéž známý herec, a to Jaeden Martell, který se objevil například ve velkých rolích seriálů Masters of Sex či Defending Jacob. První volbou tvůrců pro tuto roli byl však překvapivě herec Daniel Radcliffe, který roli odmítl. Tvůrci mu roli nabídli ve chvíli, kdy zjistili, že jejich seriál sleduje, dle jejich slov však učinil moudré rozhodnutí, když je odmítl.

Zdroje článku: EW, Comic Book

Diskuze /10

Felix Jaeger

Morty ma mat 14 rokov, ten herec ma 18…a na 14 nevyzera

#2 Xavik #5 Stardos
4.9.2021 | 11:45:57
Xavik

#1 Felix Jaeger: A Rickovi je 70/71 let, hercovi 82 let. Takže dle tvého tvrzení je vlastně lépe obsazen Morty. :)

admin
4.9.2021 | 11:58:33
Felix Jaeger

Christopher by to tiez nemal hrat, ved sa pozri, ako sa tacka ked vystupi z telepoportu A inac, je sranda, ze pomerne je 82 blizsie k 71 ako 18 k 14 :)

4.9.2021 | 12:29:11
Alenn

Ten na to neměl dynamiku ani v B2tF

4.9.2021 | 12:59:14
Stardos

#1 Felix Jaeger: Vidíš, kdybys tohle nenapsal, myslím si, že mu je tak max 15 :)

4.9.2021 | 13:55:36
Kajl

Zcela upřímně, nesedí mi ani jeden… maj to nechat animované .)

4.9.2021 | 14:53:23
crazytunny

Když už tak je měli nechat předabovat hercema co mluví postavy.....

4.9.2021 | 17:40:20
Andy Pippkin

Tady je to koukám samej expert na casting.. :D Samozřejmě 100 lidí, 100 chutí.. Můžu říct jen to, že si ze srdce přeju, aby z toho byl ve výsledku každý tak nadšenej, jako jsem já už teď.. Protože když si vezmu, že tenhle legendární představitel Doctora Browna, který byl jako postava předloha pro animovaný seriál „Real Adventures of Doc and Marthi“ – přímého předchůdce seriálu Rick and Morty, má teď možnost si „svou“ postavu ještě jednou naživo zahrát, tak to považuju za podobný malý zázrak, podobně jako když si Ryan Reynolds vydupal, že bude moct ještě jednou ztvárnit postavu Deadpoola.. tentokrát tak, jak ho každý vždy miloval.. a to i potom, co studio tu postavu a jejího představitele mále pohřbilo svými šílenými nápady. Naopak si třeba myslím, že je dobře, že Mortyho nebude hrát 60tiletý Michael J. Fox (původní Marthy McFly/Marthi McDohnalds), což by opravdu působilo trochu směšně..

5.9.2021 | 17:02:52
ToeBee99

nema „Rick“ Rick modre vlasy nahodou?

6.9.2021 | 1:52:57
Gaffík

Easter egg, ale pěkný!

7.9.2021 | 20:44:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Nejlepší postavy

Filtr seriálů
Reklama