Secret Invasion (Tajná invaze)
63/100 - 46×

Secret Invasion(Tajná invaze)

Fury a Talos se snaží zastavit Skrully, kteří pronikli do nejvyšších sfér MCU.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Samuel L. Jackson (Nick Fury), Ben Mendelsohn (Talos), Cobie Smulders (Maria Hill), Martin Freeman (Everett Ross), Kingsley Ben-Adir (Gravik), Charlayne Woodard (Varra), Emilia Clarke (G'iah), Olivia Colman (Sonya Falsworth), Don Cheadle (War Machine), Killian Scott (Pagon)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Resurrection

  S01E01: Resurrection

  Situace mezi lidmi a Skrully je stále vyhrocenější, a tak se Nick Fury vrací z vesmíru, neboť má se Skrully za posledních třicet let nejlepší vztahy. Skrullové se v posledních pár letech pravidelně objevovali na Zemi a nyní ji chtějí obsadit. Fury kontaktuje staré známé, aby tomu zabránil.

  21.6.2023
  55 minut
 • S01E02: Promises

  S01E02: Promises

  Nick Fury se vzpamatovává z citelné zprávy. Snaží se taktéž vydolovat nové informace z Talose, který mu celé roky tajil jednu zásadní věc. Rhodey se pokouší krýt Furymu záda, i když tuší, že se děje něco divného. Gravik plánuje znatelný postup, jak se postupně zbaví svých nepřátel.

  28.6.2023
  58 minut
 • S01E03: Betrayed

  S01E03: Betrayed

  Skrullové se snaží rozpoutat třetí světovou válku. Nick Fury společně s Talosem dělají vše, aby tomu zabránili. Samozřejmě to nezvládnou samotní a požádají o pomoc G'iahu, která stále pořádně neví, na čí straně stojí. Gravik mezitím upevňuje svou pozici a čeká nás jedno hořké překvapení.

  5.7.2023
  44 minut
 • S01E04: Beloved

  S01E04: Beloved

  Priscilla dostává jasné ultimátum a musí se tedy uchýlit ke kroku, který změní její život. Mezitím se taktéž dozvídáme, jak pokračoval vztah Nicka a Priscilly po Bitvě o New York. Gravik se zaměřuje na prezidenta Spojených Států. Talos a Fury se snaží zabránit národní katastrofě.

  12.7.2023
  38 minut
 • S01E05: Harvest

  S01E05: Harvest

  Fury konečně ví, po čem Gravik touží – po projektu Sklizeň. Nick si uvědomuje, co by to způsobilo, kdyby se DNA Avengers dostalo do nesprávných rukou. Jenže Furymu ubývají možnosti, neboť konflikt třetí světové války je za rohem. Do akce se musí vrátit starý Nick Fury.

  19.7.2023
  39 minut
 • S01E06: Home

  S01E06: Home

  Svět stojí před třetí světovou válkou. Prezident Ritson je natlačen do konfliktu, ze kterého už nelze uniknout. Nick Fury tak vytahuje z rukávu své poslední eso, aby dokázal porazit Gravika a falešného Rhodeyho. Jenže i poražení těchto dvou nutně nemusí znamenat definitivní výhru.

  26.7.2023
  38 minut

Stav překladu

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

10 otázek před finálem Tajné invaze

10 otázek před finálem Tajné invaze

Do konce marvelovské Tajné invaze zbývá už jen finále, a tak je třeba zodpovědět několik otázek. Skrullové jsou stále silnější, skutečné umístění Rosse a Rhodeyho je neznámé a absence Avengers a jejich zapojení do krize se Skrully se zdá být opodstatněné, ale zcela nevysvětlené.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Zajímavosti

Seriál Secret Invasion se představil alespoň se zajímavým pojítkem s Avengers: Endgame

Seriál Secret Invasion se představil alespoň se zajímavým pojítkem s Avengers: Endgame

V seriálu chybí velké supehrdinské jméno. Na tom se asi shodneme všichni, přeci jenom má jít o slavnou Tajnou invazi Skrullů. Když už se ovšem hrdinů nedočkáme, máme tady alespoň zajímavý odkaz na Avengers: Endgame, který potěší většinu fanoušků tohoto filmu.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama