Sex Education (Sexuální výchova)
92/100 - 266×

Sex Education(Sexuální výchova)

Seriál Sex Education se zaměřuje na Otise Milburna, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Erotický, Komedie
hrají
Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Gillian Anderson (Jean Milburn), Connor Swindells (Adam Groff), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman)

Seriál opouští další hlavní postava

Seriál opouští další hlavní postava

Konec třetí série zapříčinil to, že pokračování Sex Education bude jakýmsi restartem seriálu. Do něj se ale bohužel nevrátí všichni hlavní hrdinové a nově svůj odchod oznámila už druhá hlavní postava.

5 12
15.7.2022

Je to jen týden, co bylo oznámeno, že se do čtvrté série nevrátí herečka Patricia Allison, kterou jsme od první série vídali jako Olu, a nyní přichází další smutné zprávy. Kromě ní totiž ze seriálu odchází další hlavní postava a tou není nikdo jiný, než Olina přítelkyně Lily, v jejíž roli jsme vídali herečku Tanyu Reynolds, která tuto novinku sama vyjevila při rozhovoru v Radio Times.

Já se vlastně už nevracím, což je velmi smutné. U dnešních seriálů je přirozené, že když máte velký ansámbl herců a postav, musíte nechat pár starých postav odejít, aby se uvolnilo místo pro nové. A to je naprosto správná věc a mělo by to tak být.

(Lily se přidává o Ole a Olivii, které z dění seriálu odejdou. Foto: Netflix)

Z hereččina vyjádření můžeme vycítit, že ona sama asi ještě skončit v Sex Education nechtěla, ale jelikož už odejde její seriálová přítelkyně, tvůrci se rozhodli odstranit z dění jak Olu, tak i Lily. Jejich odchod ze seriálu je zapříčiněn hlavně tím, že čtvrtou sérií započne jakoby nová kapitola. Moordaleská střední totiž byla zavřena a naši hrdinové se tak budou muset přemístit do nějaké nové školy a logicky nemohou všichni odejít na jedno místo. Nyní už tedy víme, že Ola s Lily, a také členka Nedotknutelných Olivia, její představitelka Simone Ashley v seriálu také končí, budou studovat na jiné škole než zbylé postavy. Natáčet by se mělo začít během léta, tak uvidíme, jestli odchod neoznámí ještě někdo z hlavních herců.

Zdroj: TVLine

Mrzí vás, že už dále nebudeme vídat ani Lily?

Diskuze /8

22Strophe22

To be honest, žijem v anglicku, práve do Sex education museli nacpať všetky možne postavy, ktore nemajú len smer heterosexuality, chceli tam dať všetko možne a uhrať do s najmenšou partiou ľudí.

Nemam nič proti Trans, Lezbam, Gayom, Cosplayom, ludí ktorý vyzerajú ako z inej planety. Absolútne mi nebudu chýbať, Lily či Ola a popravde Oliviu sme si moc neužili. Nová sezóna, nový herci do nižších tried, čiže ta skupina sa nejak doplní o to obavy nemam.

Moje obľúbene postavy sú tam stále, takže som spokojny.

15.7.2022 | 19:59:21
greyarrow

Upřímně mi Ola ani Lily vůbec chybět nebudou. Přijde mi že svoje problémy už si tak nějak vyřešili dávno a pak už jen přešlapovali na místě a zabírali prostor ostatním postavám se zajímavějším dějem.

15.7.2022 | 23:45:34
Stardos

Herečka se rozhodla údajně sama. Mluví se o tom, že by mohla mít větší roli někde jinde, tedy Doctoru Who (vzhledem k obsazeni herce Erica, který nadále zůstává, mi to rozhodnutí moc smysl nedává).

16.7.2022 | 2:42:23
hyena

Nech už to ukončia dokedy chcú títo tridsiatnici hrať stredoškolákov veď to už je na smiech :D

#5 Kubey
16.7.2022 | 5:41:02
Kubey

#4 hyena: Nemyslím si, že budú v novej sérii stredoškoláci. Podľa mňa sa už dej posunie niekde inde, pretože je pravda, že poniektorí už majú takmer 30 rokov a je to trochu zvláštne.

16.7.2022 | 9:01:05
puxo333

Žiadna strata, dôležité hlavné postavy zostávajú

16.7.2022 | 9:22:48
Babylonian

Dvě otravné a zbytečné postavy, takže žádná ztráta.

18.7.2022 | 1:01:56
Dominookey

Upřímně mi ani jedna z těchto postav chybět nebude. Spíš jen doufám, že čtvrtou sérií to celé nějak rozumně ukončí.

21.7.2022 | 9:46:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Episode 8

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí sérii pocházejí z dílny Netflixu.

Nezapomeňte všechny epizody třetí série ohodnotit v jejich profilech.

Nepřehlédněte

Sex Education získává čtvrtou řadu

Sex Education získává čtvrtou řadu

V rámci akce TUDUM nám Netflix, nebo spíše Moordaleské televizní zprávy, přinášejí mimořádnou novinku. Seriál Sex Education byl totiž pouhý týden po premiéře třetí série prodloužen pro čtvrtou. Máte z potvrzení další řady radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama