Sleepy Hollow (Ospalá díra) S04E03: Heads of State

S04E03: Heads of State

S04E03: Heads of State

Dobře známý nepřítel se vrátí do hlavního města.

cz sk
20.1.2017
1 920 000
43 minut

Když se jeden z největších Ichabodových nepřátel vrací do Washingtonu ohrožovat bezpečí nejvyšších činitelů města, musí tým rychle přijít s řešením. Jakeovy znalosti podzemních tunelů konečně přijdou vhod a odkryjí tajemství z minulosti, které je dovede k odpovědím.

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
setcoen

Parada, bal som sa ze táto 4. seria bude nuda. Nove postavy su fajn, nastastie tam nechali este Jannie. Toho jazdca nejako modernizovali.

20.7.2017 | 21:42:53
Kothy

Dobra past :)

10.4.2017 | 0:24:20
karlospajdos

Zatím je to hodně dobrý.

22.1.2017 | 14:44:17
Boudiccaw

vypadá to na velice dobrou sérii

22.1.2017 | 8:27:54
Jaruska

Díl dobrý. Ale nechápu jednu věc. Možná jsem hloupá, ale vysvětlete mi někdo, co spočívá v tom, být svědek a proč je kolem toho tolik humuku, aby našli nového. I Aby prostě jen řešila případy atd., ale být svědkem ji nedalo nějakou nadpřirozenou moc a já nevím co… Rozumíte, co tím myslím…

21.1.2017 | 9:09:16

Sleepy Hollow (Ospalá díra)
85/100 - 199×

Sleepy Hollow(Ospalá díra)

Legenda o bezhlavém jezdci v městečku Sleepy Hollow znovu ožívá. Tentokrát v naší současnosti, kde se Ichabod Crane a bezhlavý jezdec opět střetnou, v sázce je tentokrát osud celého světa.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Tom Mison (Ichabod Crane), Janina Gavankar (Diana Thomas), Lyndie Greenwood (Jenny Mills), Jeremy Davies (Malcolm Dreyfuss), Shannyn Sossamon (Pandora),

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Nejlepší postavy

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Reklama

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás