Star Wars: Rebels Mohl by se nový seriál jmenovat Star Wars: Resistance?

Mohl by se nový seriál jmenovat Star Wars: Resistance?

Mohl by se nový seriál jmenovat Star Wars: Resistance?

Už nás čekají pouze tři epizody Rebels a seriál se s námi definitivně rozloučí. Proto je nutné hledět do budoucnosti a právě na konci tunelu se rozsvítilo jemné světlo. Je možné, že se v průběhu příštích let dočkáme dalšího animovaného seriálu, který ponese název Resistance.

10 4
26.2.2018

Dnes vám přinášíme spekulativní zprávu z neověřeného zdroje, ale určitě stojí za zmínění. Hlavně kvůli tomu, že podobné zvěsti jsme slyšeli již v předchozích měsících. Lucasfilm se studiem Disney si údajně zaregistrovali novou ochrannou značku pod názvem Star Wars: Resistance. Pochopitelně může jít o naprosto cokoliv – od knížek přes komiksy až po počítačové hry.

(Dočkáme se zrodu Odboje? Foto: DisneyXD)


Nicméně seriál Rebels za pár týdnů končí a Dave Filoni se už nemůže dočkat, až se pustí do práce na novém projektu. Sám se přiznal, že na něčem novém pracuje. Spekulací, co by mohl dělat, bylo hned několik (mluvilo se dokonce o hraném seriálu či režírování celovečerního filmu). Disney by ovšem zkušeného Filoniho mohli nechat u nového animovaného seriálu, který nás v průběhu dalších let určitě čeká.

Disney aktuálně pracuje na nové streamovací službě a Star Wars seriály (hrané či animované) mají být tím hlavním lákadlem, proč by diváci měli utrácet své cenné peníze za další službu, i když si třeba platí Netflix či CBS All Access. Jelikož tato nová streamovací služba má přijít v průběhu roku 2019, na nějakých původních seriálech se již pracovat musí. A právě tím by mohl být nový animovaný seriál ze světa Star Wars. A možná jsme právě odhalili název – Star Wars: Resistance. Jak už název napovídá, události by se nejspíše odehrávaly po Epizodě VI, což by bylo pro většinu diváků více než zajímavé. Kánonově je toto období poněkud prázdné a rozhodně je zde prostor pro spoustu skvělých příběhů.

Zdroj: ComicBook.com

Uvítali byste seriál po Epizodě VI? Jsou zprávy pravdivé?

Diskuze /9

Railbot

A já pořád čekám na seriál či film čistě z pohledu Impéria. Kampaň v Battlefront 2 byla jisrka naděje, vzápětí udusaná šíleným klišé.

26.2.2018 | 17:13:29
Lex Luthor

Jo taky bych chtěl seriál Star Wars z pohledu impéria mohli by klidně udělat minulost Tarkina

26.2.2018 | 18:14:36
Kratos93

Prosím ne … nějak mě tohle „nové“ období nezaujalo a raději bych uvítal něco před epizodou I (Old Republic) nebo něco kolem I II III nebo IV V VI …

26.2.2018 | 20:30:02
GrindyCZ25

Ne prosím to ne… Dál bych cokoliv za serial z pohledu Vadera co dělal a tak… Knihy a časopisy jsou fajn,ale na živo Vader je na jiné úrovni :-)

26.2.2018 | 20:41:37
hera syndulla

JA BYCH CHTĚLA ANIMAK NĚJAKEJ DOBREJ

26.2.2018 | 20:53:52
Wolfinator1

Ježíš ty jsou tak líný zas recyklace ( období, techniky, lodí ) prostě kdyby měli dělat jiné období třeba Old Republic museli by vymýšlet spoustu nových věcí a to se jim evidentně nechce. Jediné pozitivum, že by jsme se dočkali starých dobrých postav ( Han, Luke… ) , ale zas na druhou stranu žádné nové zajímavé asi neumí vymyslet ( až na Kylo Rena )

#7 UPIRIK2
27.2.2018 | 7:21:49
UPIRIK2

#6 Wolfinator1: Old Republic by bralo asi hodně fanoušků. Kylo Ren je taky recyklace postav z knížek. Tam bylo těch děcek Luka a Mary + Hana a Leii dost a on je takovej kříženec.

27.2.2018 | 11:31:54
Konor123

Mohli by udelat serial lehce po epizode VI kde luke uci nove jedi a z imperia se stava pomalu ale jiste prvni rad . Jak uz je tu psano… takova rebel aliance akorat s imperiem

27.2.2018 | 13:08:46
caukyy

Ať dodělají Clone Wars…

27.2.2018 | 20:02:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců