Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Suits

Suits

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

Odlehčený seriál z právnického prostředí, původně známý pod názvem A Legal Mind, vysílaný na stanici USA Network s Patrickem J. Adamsem a Gabrielem Machtem v hlavních rolích.

Mike Ross je geniální ztroskotanec a vyvrhel a živí se tím, co mu život nabídne. Vysokou nedostudoval, protože chtěl prodat své znalosti matematického testu děkanově dceři a vyhodili ho. Teď se poflakuje se svým kamarádem Trevorem, kouří trávu a stará se o nemocnou babičku, která ho vychovala a ráda by ho viděla, jak dělá něco, při čem může využít svůj potenciál.


Mike nemá peníze na zaplacení její péče a souhlasí s Trevorovým návrhem, aby předal kupci kufřík drog. K výměně má dojít v luxusním hotelu Chilton. Mike je velmi nervózní, ale ne na tolik, aby to rozhodilo jeho výjimečný smysl pro detail. Odhalí, že celý nákup drog je past nastražená policií. Při útěku se přichomýtne k výběrovému řízení do manhattanské právnické firmy Pearsonová & Hardman.

Jeden z nejlepších právních zástupců v New Yorku, Harvey Specter, byl právě povýšen a podle politiky firmy by měl mít mladšího spolupracovníka. Harvey už znechucen podlézavými a primitivními mladými právníky, které už vyzpovídal, a proto se mu Mike, který hýří rozumem a vtipem, ihned zalíbí. Přestože mu Mike řekne, že nestudoval práva, získá si ho tím, že mu odcituje část z právní příručky a je schopen s ním velmi odborně debatovat. Mike získá práci u prestižní firmy a dostává šanci na nový život. Jeho první případ se však zamotá a je jen na něm, aby si udržel reputaci a získal důvěru svého nového šéfa.

V dalších rolích se představí Meghan Markle jako právní asistentka Rachel Zaneová, Gina Torres jako šéfka právnické firmy Jessica Pearsonová a Rick Hoffman coby úlisný a podlý právník Louis Litt.

Thumbnail Play icon

FOTO: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

Kubík tady píše, že s tím skončil po 5 dílech...... Měl jsem to udělat také. Dostal jsem se k tomu seriálu až s časovým odstupem a vydržel u něj 2,5 série i když už jsem od té první věděl, že to není seriál pro mne. Ani ne tak kvůli scénáři a příbězích v něm, ale spíš tím prostředím, ze kterého seriál je. Zjednodušeně řečeno – uhlazení lidé s nesmyslnými platy, kteří s bílými límečky dělají jednu sviňárnu za druhou...... (i když seriál se snaží ukázat, že tomu tak není). No nic, prostě už na to nemám žaludek.

8.7.2021 | 18:36:41
PStark

Super seriál

8.10.2020 | 19:50:17
Patrik1991

Najlepší seriál všetkých čias

3.12.2018 | 19:40:52
Evel.in

jeden z těch počinu, kde si už po pilotu říkáte, kéž byste to nikdy neviděli, abyste si to mohli zase pustit poprvé :)

27.6.2017 | 2:58:54
petrrosslerjr

TOP seriál, doporučuji i přes některé slabší díly – 90%.

25.5.2017 | 21:51:14
iHyi

Kdo fandí právnickým dramatům, nesmí si nechat ujít Suits. Pro mě momentálně špička televizní produkce a nejlepší seriál v letech 2011 – 2012. Bohužel s pozdějšími sériemi se z toho stalo cosi nesledovatelného.

čestný člen redakce
6.11.2016 | 10:59:23
Neasi2

Nějak se nám z toho stává telenovela.

13.7.2015 | 10:07:45
pontus001

Nejlepší seriál!

1.7.2015 | 22:02:13
Lukajjz

Úžasné drama a napětí! Awesome seroš!

20.6.2015 | 15:51:54
its_ef23

jeden z nejlepších seriálů :)

14.3.2015 | 9:16:12
1

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů