Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Harold Gunderson

Harold Gunderson

Harold je koncipient bývalé firmy Pearsnová & Hardman.

Sezóny 3
2011 - 2013

Harold je koncipientem ve firmě Pearsnová & Hardman. Podobně jako ostatní zaměstnanci této firmy vystudoval Harvard, protože firma absolventy jiných škol nepřijímá. Přesto je to možná právě u něj ku podivu. Harold se chová často velmi podivínsky, skoro jako nějaký klaun, který si z vás schválně utahuje. Problém je v tom, že to není Haroldův případ. Když se Louis ptal koncipientů, jestli si nechtějí vyměnit spodní prádlo, Harold jako jediný nepochopil, že nikdo z nich nechce prát své špinavé prádlo na veřejnosti a chtěl dokonce zvednout ruku. Naštěstí vedle něj stál Mike Ross, který ho zastavil.

Jeho teta nedávno zemřela na rakovinu.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů