Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Rachel Zane

Rachel Zane

Rachel je bývalá asistentka právní firmy Pearsonová, Specter, Litt, přítelkyně, později manželka Mika Rosse.

Sezóny 4
2011 - 2018

Rachel Zaneová je velmi schopná právní asistentka ve firmě Pearsonová &; Hardman. Přestože je opravdu chytrá, nestudovala práva, protože není dobrá v psaní testů a u přijímaček by vybouchla. Testy jí možná nejdou, ale ve firmě je jednička, vyznala by se tam i poslepu.

Přestože Mika nejprve zpraží, že po ní vyjel a snaží se ho srovnat do lajny, že ona je tady pán, i když on má vyšší pozici, velmi rychle se spolu stanou přátelé. Radí mu, kde najít, co hledá, jak co vyplnit. Dává mu také rady osobnějšího charakteru a je mu duševní oporou. Na škodu ani není to, že je celkem pohledná.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů