Suits (Kravaťáci)
94/100 - 344×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Harvey Specter

Harvey Specter

Harvey je starší partner právní firmy Zane, Specter, Litt.

Sezóny 4
2011 -

Harvey Specter je vysoce považovaný advokát právnické firmy Pearsonová & Hardman. Začínal v této společnosti pracovat bez právnického titulu, v zásilkovém oddělení, postupně se díky své nadřízené Jessice Pearsonové propracovával výš a výš, vystudoval práva a stal se jedním z nejlepších právních zástupců v New Yorku, se kterým nechtějí jít jiní právní zástupci do sporu. Harvey je velmi chytrý, rád blafuje, nejedná vždy podle předpisů a většinou se mu to vyplácí. Umí si prosadit svůj zájem, aby dostal to, co chce. Neváhá zariskovat, pokud ucítí, že z toho bude mít výhodu, nebo zisk. Rád si také ze svých spolupracovníků utahuje a ponižuje je.

Harvey je sice Mikem nadšen a přijme ho, ale nehodlá ho vodit za ručičku a chce, aby se vším prokousal sám. Jeho pravou rukou je jeho sekretářka Donna, se kterou jsou už velmi dobře sehraný tým.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xMarc

<3 :p

4.6.2013 | 1:28:48
Dawey66

Každý by chtěl být jako on!!

Dawey66
10.1.2013 | 22:58:13

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů