Suits (Kravaťáci)
94/100 - 342×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Daniel Hardman

Daniel Hardman

Daniel je partner bývalé právní firmy Pearsonová & Hardman.

Sezóny 3
2012 - 2015

Daniel Hardman je jedním ze zakládajících právníků firmy Pearsonová & Hardman. Od založení firmy býval ve firmě šéfem, ale po jisté době začal krást peníze z účtů klientů. Když na to Jessica přišla, řekl jí, že je jeho žena Alicia nemocná a že peníze šly na její léčbu. To ale nebyla pravda. Alicia sice měla rakovinu prsu, ale peníze, které přemísťoval mezi účty, použil k tomu, aby si mohl vydržovat milenku. Po tomto odhalení ho Harvey s Jessicou vypudili z firmy vyhrožováním, že řeknou o jeho poměru jeho umírající ženě.

Po smrti své ženy se Hardman vrací do firmy a touží po tom se stát opět číslem jedna. K tomu, aby si partnery ve firmě přiklonil na svou stranu, používá i různé nečestné praktiky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama