Suits (Kravaťáci)
94/100 - 342×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Louis Litt

Louis Litt

Louis je starší partner právní firmy Zane, Specter, Litt.

Sezóny 4
2011 -

Louis Litt je patolízalský a úlisný právník ve firmě Pearsonová & Hardman. Rád by si hrál na toho, kdo hraje podle pravidel, ale pravdou je pravý opak. Je schopen podvodů, lží, vytvoření falešných dokumentů. Závidí Harveymu, že byl povýšen na staršího partnera dříve než on, a chce mu to náležitě oplatit. Už od začátku, co Mike nastoupí do práce, se snaží ho nějak nachytat a aplikuje na něj vyzkoušené metody, které již v minulosti mnohokrát použil. Před Mikem vyhodí nastrčeného zaměstnance Garyho Lipskyho, aby Mike získal strach o svou práci a snažil se o nejlepší výkony. Pro zisk nového klienta se Louis nebrání ani dalším nepravostem, které jsou však naštěstí odhaleny a Louis akorát utře nos.

Louis má pod palcem všechny mladé koncipienty, má pozici jejich kontrolora a mravokárce. Také má na starosti pravidelné testy na drogy. Své poměrně vysoké pozice ve firmě s oblibou zneužívá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FaithOriginal

Má skvělé obličejové grimasy :D vždycky se musím smát :)

1.7.2016 | 21:29:29
Kutkey

Jeho charakter se pořád vyvíjí, ze začátku působil jako spíše záporná postava, ale v každé další sérii se ukazuje více jeho charakter a to jaký ve skutečnosti je. V 5. série pro mě nejlepší postava.

1.1.2016 | 21:10:54
devilona

an idiot

30.3.2014 | 21:52:07
BING0

Nejlepší postava.

19.8.2012 | 1:21:02
Infinitius

Super postava a super herec

10.8.2012 | 20:58:41

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama