Superstore S02E21: Tornado

S02E21: Tornado

S02E21: Tornado

Všichni v Cloud 9 jsou jako na trní, jelikož Glenn přemýšlí, koho má propustit. Jonah se trápí s důsledky, které má jeho přiznání Amy, a Mateo vytváří spojenectví, aby si udržel práci. Na město se mezitím řítí tornádo.

cz sk
4.5.2017
2 910 000
30 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

To teda bola epizóda !!! A konečne sa … :O :P Ale WOW s tým tornádom to podľa mňa riadne prehnali :D Neexistuje, aby tornádo tak roztrieskalo obchod na totálne trosky a všetci z neho vyliezli živí a zdraví :D Na druhú stranu mi príde strašne smutné, aby niekto zomrel v sitcome omg … mám strach o Bretta :O A panečku Myrtle … keby sa jej niečo stalo, onemel by som … Dina bola tak odporná na Garretta :D :D :D Ja z Diny zomieram :D Neskutočne sa teším na 3. sériu, mám rád Superstore a teším sa, že im možno peckovo prerobia obchod keď je tento rozbitý na cucky :P

11.5.2017 | 20:55:16
SOADdave

skvělé finále už se těším na 3 řadu :)

7.5.2017 | 17:25:10
Lucifrid

Povedené finále. A teď takovou dobu čekat :(

webmaster, korektor
7.5.2017 | 14:52:04
lukascoolarik

Finále, jak se patří.

webmaster
5.5.2017 | 21:36:19

Superstore
93/100 - 30×

Superstore

Obchoďák jak ho neznáte. Co všechno musí trpět zaměstnanci velkého supermarketu? Jaká je jejich práce, jací jsou jejich kolegové a do jakých absurdních situací se můžou dostat? Na to vám tahle komedie rozhodně odpoví.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
6 sezón | NBC | 30 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
America Ferrera (Amy Dubanowski), Jon Miyahara (Brett), Jon Barinholtz (Marcus), Kaliko Kauahi (Sandra Kaluiokalani), Johnny Pemberton (Bo Derek Thompson), Linda Porter (Myrtle), Nichole Bloom (Cheyenne Tyler Lee), Nico Santos (Mateo Liwanag), Colton Dunn (Garrett McNeill), Mark McKinney (Glenn Sturgis), Lauren Ash (Dina Fox), Ben Feldman (Jonah Simms), Michael Bunin (Jeff Sutin), Ryan Gaul (Adam Dubanowski), Josh Lawson (Tate Stasklewicz)

Stav překladu

Epizoda S05E21: California Part 1

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @JudyVolf
Korekce: @Sluníčko11

Překlad sedí: Na všechny dohledatelné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Superstore

Nepřehlédněte

Superstore byl obnoven pro šestou řadu

Superstore byl obnoven pro šestou řadu

Ještě nám ani neskončila řada pátá a už tu máme pro fanoušky seriálu Superstore skvělou zprávu. Stanice NBC se rozhodla obnovit seriál, tím pádem se dočkáme i řady šesté. Jste rádi za tuto zprávu?

Reklama

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás