Superstore
89/100 - 47×

Superstore

Obchoďák jak ho neznáte. Co všechno musí trpět zaměstnanci velkého supermarketu? Jaká je jejich práce, jací jsou jejich kolegové a do jakých absurdních situací se můžou dostat? Na to vám tahle komedie rozhodně odpoví.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 30 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
America Ferrera (Amy Dubanowski), Ben Feldman (Jonah Simms), Lauren Ash (Dina Fox), Mark McKinney (Glenn Sturgis), Colton Dunn (Garrett McNeill), Nico Santos (Mateo Liwanag), Nichole Sakura (Cheyenne Tyler Lee), Kaliko Kauahi (Sandra Kaluiokalani), Johnny Pemberton (Bo Derek Thompson), Jon Miyahara (Brett), Michael Bunin (Jeff Sutin), Jon Barinholtz (Marcus), Josh Lawson (Tate Stasklewicz), Linda Porter (Myrtle), Ryan Gaul (Adam Dubanowski)

S02E21: Tornado

S02E21: Tornado

Všichni v Cloud 9 jsou jako na trní, jelikož Glenn přemýšlí, koho má propustit. Jonah se trápí s důsledky, které má jeho přiznání Amy, a Mateo vytváří spojenectví, aby si udržel práci. Na město se mezitím řítí tornádo.

sk
4.5.2017
2 910 000
30 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

To teda bola epizóda !!! A konečne sa … :O :P Ale WOW s tým tornádom to podľa mňa riadne prehnali :D Neexistuje, aby tornádo tak roztrieskalo obchod na totálne trosky a všetci z neho vyliezli živí a zdraví :D Na druhú stranu mi príde strašne smutné, aby niekto zomrel v sitcome omg … mám strach o Bretta :O A panečku Myrtle … keby sa jej niečo stalo, onemel by som … Dina bola tak odporná na Garretta :D :D :D Ja z Diny zomieram :D Neskutočne sa teším na 3. sériu, mám rád Superstore a teším sa, že im možno peckovo prerobia obchod keď je tento rozbitý na cucky :P

11.5.2017 | 20:55:16
SOADdave

skvělé finále už se těším na 3 řadu :)

7.5.2017 | 17:25:10
Lucifrid

Povedené finále. A teď takovou dobu čekat :(

webmaster
7.5.2017 | 14:52:04

Nepřehlédněte

Připravuje se společný spin-off o Boovi a Cheyenne

Připravuje se společný spin-off o Boovi a Cheyenne

Vzhledem k tomu, že Superstore uzavírá svůj příběh na NBC se současnou šestou sérií, stanice se snaží rozšířit franšízu o Boa & Cheyenne. Projekt, který je nyní ve vývoji psaní scénářů, by zahrnoval pokračování ze života těchto postav.

Reklama

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama