Superstore
89/100 - 47×

Superstore

Obchoďák jak ho neznáte. Co všechno musí trpět zaměstnanci velkého supermarketu? Jaká je jejich práce, jací jsou jejich kolegové a do jakých absurdních situací se můžou dostat? Na to vám tahle komedie rozhodně odpoví.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 30 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
America Ferrera (Amy Dubanowski), Ben Feldman (Jonah Simms), Lauren Ash (Dina Fox), Mark McKinney (Glenn Sturgis), Colton Dunn (Garrett McNeill), Nico Santos (Mateo Liwanag), Nichole Sakura (Cheyenne Tyler Lee), Kaliko Kauahi (Sandra Kaluiokalani), Johnny Pemberton (Bo Derek Thompson), Jon Miyahara (Brett), Michael Bunin (Jeff Sutin), Jon Barinholtz (Marcus), Josh Lawson (Tate Stasklewicz), Linda Porter (Myrtle), Ryan Gaul (Adam Dubanowski)

S06E09: Conspiracy

S06E09: Conspiracy

Glenn je zmaten novými zásadami obchodu Zephra a žádá o pomoc Sandry a Marcuse, aby zjistili, o co jde. Ztráta paměti způsobí, že Jonah zpochybňuje jeho přátelství s Garrettem. Mezitím Cheyenne a Mateo čelí neočekávané výzvě s pokračujícím konfliktem.

sk
12.2.2021
1 930 000
30 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BuuxXxa

po velmi vela dieloch ratane uz v desiatkach som sa prvy x zasmial preto 80, 70% sa neda dat

13.2.2021 | 21:22:24

Nepřehlédněte

Připravuje se společný spin-off o Boovi a Cheyenne

Připravuje se společný spin-off o Boovi a Cheyenne

Vzhledem k tomu, že Superstore uzavírá svůj příběh na NBC se současnou šestou sérií, stanice se snaží rozšířit franšízu o Boa & Cheyenne. Projekt, který je nyní ve vývoji psaní scénářů, by zahrnoval pokračování ze života těchto postav.

Reklama

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama