Terra Nova
79/100 - 136×

Terra Nova

V roce 2149 je lidstvo na pokraji zkázy. Planeta je přelidněná, životní prostředí zničené. Poslední nadějí na záchranu budoucnosti lidské rasy se stává objevení trhliny v čase, kterou je možné projít do pravěké historie. Zrodí se myšlenka přesídlit lidstvo do doby dinosaurů, před 85 miliony let, a přichází druhá šance vybudovat civilizaci znovu a tentokrát lépe. Dokážou moderní lidé v tom čase přežít? A jsou poučeni z chyb svých předků?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Sci-fi
hrají
Shelley Conn (Elisabeth Shannon), Jason O'Mara (Jim Shannon), Landon Liboiron (Josh Shannon), Naomi Scott (Maddy Shannon), Christine Adams (Mira), Stephen Lang (Nathaniel Taylor), Allison Miller (Skye), Alana Mansour (Zoe Shannon)

Názvy nadcházejících epizod a jejich oficiální synopse

Názvy nadcházejících epizod a jejich oficiální synopse

První série seriálu Terra Nova má mít 13 epizod a jsou již známy názvy a krátké popisky až do deváté epizody. Zajímá vás, jak se bude příběh dále vyvíjet?

0 0
24.10.2011

1×06 Bylaw – Místní pravidla

Datum vysílání: 31.10.2011

Terra Nova má svého prvního vraha a Jim a Taylor musí zjistit, kdo to je. Skye se stále snaží pomoci Joshovi zjistit, jak by mohl dostat svou přítelkyni Kiru z roku 2149 na Terra Novu. Elisabeth a Zoe se snaží pomoct přežít nenarozenému Ankylosaurovi.

1×07 Nightfall – Soumrak

Datum vysílání: 7.11.2011

Veškerá technologie na Terra Nově je naprosto zdevastovaná po nárazu meteoru. Maddy a Reynold uvíznou za branami města. Skye a Elisabeth vytvoří tým, aby někomu zachránily život. Velitel Taylor musí zastavit útok Miry a ostatních Šestkařů.

1×08 Proof – Důkaz

Datum vysílání: 14.11.2011

Poté, co Maddy zjistí tajemství o jednom z nejlepších vědců na Terra Nově, její život je v nebezpečí. Josh uzavře dohodu ohledně dostání jeho přítelkyně Kiry z roku 2149 na Terra Novu, ale může to znamenat potíže…

1×09 Vs – Versus

Datum vysílání: 21.11.2011

Taylor pátrá po zrádci, kterého Mira vyslala do Terra Novy. Jim vyšetřuje starý případ vraždy a vypadá to, že Taylor by mohl být pachatelem.

Zdroj: FOX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama