Terra Nova Josh Shannon

Josh Shannon

Josh Shannon

Nejstarší syn rodiny Shannonových. Je jednoznačně ostražitý, ale také vzpurný.

Sezóny 1
2011 - 2011


Josh Shannon je sedmnáctiletý syn Jima a Elisabeth. Zpráva z naverbování jeho matky na Terra Novu ho doslova zničí. Mezitím co všichni ostatní oslavují šanci na nový začátek, Josh truchlí nad ztrátou své přítelkyně jménem Kara, která musela zůstat na Zemi roku 2149. A jelikož je cesta jednosměrná, dá se téměř se 100% jistotou očekávat, že se s ní už nikdy nesetká. Po příchodu na Terra Novu je jeho věrnost ke Kaře hned otestována, když potká krásnou a dobrodružnou dívku jménem Skye.

Josh se snaží na svůj nový život na Terra Nově co nejrychleji zvyknout. Ve stejné době taky má problémy vystát se se svým otcem Jimem a tomu také nepomáhá skutečnost, že byl nucen za sebou nechat svou přítelkyni Karu. Díky této události začne vést proti svým rodičům osobní boj.


Jakmile se Josh dostal na Terra Novu, byl okouzlen mladou dívkou jménem Skye. I když Josh zjistil, že Skye je velmi odvážná a nebojácná, rozhodl se jí i přesto následovat. Josh se se Skye otevřeně baví o rodinných problémech, zvláště co se týče jeho otce. Také spolu spolupracovali při napadení trhačů.

Josh je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

95%
5%
43 hlasů

Reklama

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás