Terra Nova
79/100 - 136×

Terra Nova

V roce 2149 je lidstvo na pokraji zkázy. Planeta je přelidněná, životní prostředí zničené. Poslední nadějí na záchranu budoucnosti lidské rasy se stává objevení trhliny v čase, kterou je možné projít do pravěké historie. Zrodí se myšlenka přesídlit lidstvo do doby dinosaurů, před 85 miliony let, a přichází druhá šance vybudovat civilizaci znovu a tentokrát lépe. Dokážou moderní lidé v tom čase přežít? A jsou poučeni z chyb svých předků?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Sci-fi
hrají
Shelley Conn (Elisabeth Shannon), Jason O'Mara (Jim Shannon), Landon Liboiron (Josh Shannon), Naomi Scott (Maddy Shannon), Christine Adams (Mira), Stephen Lang (Nathaniel Taylor), Allison Miller (Skye), Alana Mansour (Zoe Shannon)

Josh Shannon

Josh Shannon

Nejstarší syn rodiny Shannonových. Je jednoznačně ostražitý, ale také vzpurný.

Sezóny 1
2011 - 2011


Josh Shannon je sedmnáctiletý syn Jima a Elisabeth. Zpráva z naverbování jeho matky na Terra Novu ho doslova zničí. Mezitím co všichni ostatní oslavují šanci na nový začátek, Josh truchlí nad ztrátou své přítelkyně jménem Kara, která musela zůstat na Zemi roku 2149. A jelikož je cesta jednosměrná, dá se téměř se 100% jistotou očekávat, že se s ní už nikdy nesetká. Po příchodu na Terra Novu je jeho věrnost ke Kaře hned otestována, když potká krásnou a dobrodružnou dívku jménem Skye.

Josh se snaží na svůj nový život na Terra Nově co nejrychleji zvyknout. Ve stejné době taky má problémy vystát se se svým otcem Jimem a tomu také nepomáhá skutečnost, že byl nucen za sebou nechat svou přítelkyni Karu. Díky této události začne vést proti svým rodičům osobní boj.

Jakmile se Josh dostal na Terra Novu, byl okouzlen mladou dívkou jménem Skye. I když Josh zjistil, že Skye je velmi odvážná a nebojácná, rozhodl se jí i přesto následovat. Josh se se Skye otevřeně baví o rodinných problémech, zvláště co se týče jeho otce. Také spolu spolupracovali při napadení trhačů.

Josh je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama