Terra Nova Zoe Shannon

Zoe Shannon

Zoe Shannon

Nevinná, otevřená a nebojácná dcera rodiny Shannonových.

Sezóny 1
2011 - 2011


Jelikož byla Zoe třetí dítě Jima a Elisabeth, byla její existence na Zemi v roce 2149 nelegální. Jim a Elisabeth tím, že měli třetí dítě, porušili populační zákon. Při populační kontrole byla Zoe ukryta ve staré větrací šachtě. Ale bohužel dostala strach, a tím se prozradila. Jim se poté s kontrolory popral, a za to byl odsouzen k šesti letům vězení ve věznici Golad. Zoe v tu dobu byly pouhé tři roky.

Se svým otcem Jimem se Zoe setkala po dvou letech odluky, když společně nelegálně prošli portálem a dostali se tak na Terra Novu. I když se Jim obával, že by na něho mohla zapomenout, tak se tomu tak nestalo, Zoe přesně věděla, kdo je. Nedlouho poté, co Zoe dorazila na Terra Novu, začala být zvědavá a začala prozkoumávat okolí kolonie. Kousek od domu narazila na brachiosaury za plotem. Byla také první z rodiny, kdo spatřil dinosaura.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
misa1471

:)

10.5.2016 | 16:35:44

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

95%
5%
43 hlasů

Reklama

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás