Terra Nova
78/100 - 134×

Terra Nova

V roce 2149 je lidstvo na pokraji zkázy. Planeta je přelidněná, životní prostředí zničené. Poslední nadějí na záchranu budoucnosti lidské rasy se stává objevení trhliny v čase, kterou je možné projít do pravěké historie. Zrodí se myšlenka přesídlit lidstvo do doby dinosaurů, před 85 miliony let, a přichází druhá šance vybudovat civilizaci znovu a tentokrát lépe. Dokážou moderní lidé v tom čase přežít? A jsou poučeni z chyb svých předků?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Sci-fi
hrají
Shelley Conn (Elisabeth Shannon), Jason O'Mara (Jim Shannon), Landon Liboiron (Josh Shannon), Naomi Scott (Maddy Shannon), Christine Adams (Mira), Stephen Lang (Nathaniel Taylor), Allison Miller (Skye), Alana Mansour (Zoe Shannon)

Elisabeth Shannon

Elisabeth Shannon

Milující a starostlivá manželka a matka.

Sezóny 1
2011 - 2011


Elisabeth Shannon je vynikající lékařkou, jednou z nejlepších, ale i když pracuje tvrdě a odhodlaně čelí její rodina v roce 2149 velkému nebezpečí. Zvláště poté, co je její manžel Jim odsouzen k šesti letům vězení ve věznici Golad za porušení populačního zákona a následnému napadení kontrolorů. Po příchodu na Terra Novu, 85 miliónů v minulosti praktikuje medicínu v těch nejdivočejších podmínkách a také se pokouší urovnat všechny rodinné záležitosti.

Elisabeth pracovala jako lékařka na klinice v New Yorku. Předtím, než se u ní doma objevila populační kontrola, skrývala společně se svým manželem Jimem svou nejmladší dceru Zoe. Po zatčení a následném odsouzení Jima byla na všechno sama. Když se Elisabeth dozvěděla, že odejde na Terra Novu jen se svými dvěma dětmi, Joshem a Maddy, rozhodla se pomoci Jimovi v plánu útěku z vězení, aby se na Terra Novu mohl dostat Jim se Zoe.

Elisabeth je milující a starostlivá manželka a matka. Je ochotná pomáhat Jimovi při získání důvěry od ostatních členů rodiny. Je velmi vděčná za své děti, Zoe, Joshe a Maddy. Elisabeth je tak velký pracant a je velmi oddaná, stejně jako její manžel Jim.

Elisabeth je…

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama