Terra Nova Elisabeth Shannon

Elisabeth Shannon

Elisabeth Shannon

Milující a starostlivá manželka a matka.

Sezóny 1
2011 - 2011


Elisabeth Shannon je vynikající lékařkou, jednou z nejlepších, ale i když pracuje tvrdě a odhodlaně čelí její rodina v roce 2149 velkému nebezpečí. Zvláště poté, co je její manžel Jim odsouzen k šesti letům vězení ve věznici Golad za porušení populačního zákona a následnému napadení kontrolorů. Po příchodu na Terra Novu, 85 miliónů v minulosti praktikuje medicínu v těch nejdivočejších podmínkách a také se pokouší urovnat všechny rodinné záležitosti.

Elisabeth pracovala jako lékařka na klinice v New Yorku. Předtím, než se u ní doma objevila populační kontrola, skrývala společně se svým manželem Jimem svou nejmladší dceru Zoe. Po zatčení a následném odsouzení Jima byla na všechno sama. Když se Elisabeth dozvěděla, že odejde na Terra Novu jen se svými dvěma dětmi, Joshem a Maddy, rozhodla se pomoci Jimovi v plánu útěku z vězení, aby se na Terra Novu mohl dostat Jim se Zoe.


Elisabeth je milující a starostlivá manželka a matka. Je ochotná pomáhat Jimovi při získání důvěry od ostatních členů rodiny. Je velmi vděčná za své děti, Zoe, Joshe a Maddy. Elisabeth je tak velký pracant a je velmi oddaná, stejně jako její manžel Jim.

Elisabeth je…

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Reklama

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás