Terra Nova Jim Shannon

Jim Shannon

Jim Shannon

Otec rodiny Shannonových, kteří se nelegálně dostali na Terra Novu.

Sezóny 1
2011 - 2011


Jim býval policejním důstojníkem do té doby, než byl zatčen za porušení zákona, který říká, že rodina jsou pouze čtyři lidé. Pokusil se svou nejmladší dceru Zoe ukrýt před populační kontrolou. To se bohužel nepovedlo. Jim se pokusil vzdorovat kontrolorům, když našli Zoe ve větrací šachtě. Jeho akce byla také následně potrestána, když byl odsouzen k šesti letům vězení ve vězení s maximálním zabezpečením. Po tajném setkání se svou manželkou využil dané příležitosti a naplánoval si útěk z vězení, aby se mohl opět setkat se svou rodinou na Terra Nově, lidské kolonii na Zemi 85 miliónů let v minulosti.

Jimův příchod na Terra Novu okamžitě pokazil faktem, že sebou přivedl i svou nejmladší dceru Zoe. Nicméně je ochoten za své činy přijmout spravedlivý trest a ihned za ně přijímá plnou zodpovědnost. Jim se, se zbytkem 10. výpravy setká při přijímacím ceremoniálu a ihned poté je odveden k veliteli Nathanielovi Taylorovi. Během setkání s velitelem Taylorem je Jim přidělen do zemědělského oddělení v Terra Nově. Následně po začátku v nové práci, ukazuje Jim obrovskou píli a vůli, čehož si všimne i velitel Taylor.


Jim vystupuje jako velmi milující, ochranářský a starostlivý otec. Touží po tom, aby jeho děti akceptovali svůj nový domov a aby se z nich stali dříči. Může být i agresivní, ale to pouze v případě, když cítí, že je jeho rodina v nebezpečí nebo pokud někdo porušuje stanovené zákony. Do určité míry ukázal i svou vychytralost, a to zejména při útěku z vězení a následném naplánování, jak se mu podaří i se Zoe dostat portálem na Terra Novu.

Jim Shannon je…

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Reklama

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás