Terra Nova Mira

Mira

Mira

Nepřátelská velitelka Šestkařů, která bojuje proti Taylorovi.

Sezóny 1
2011 - 2011


Mira je bitvami utužená vůdkyně malé kolonie odpadlíků známých jako „Šestkaři“. Je výrazně proti Taylorovi a jeho přívržencům. Ale proč přesně se s nimi nemá v lásce, zůstává záhadou. Na Terra Novu se dostala spolu ostatními odpadlíky při 6. výpravě, odtud je také odvozeno jejich jméno.

Mira byla přítomna při útoku na kolonii Terra Nova, když se pokusila zachránit zajatého „Šestkaře“ Cartera, kterého se mu také zachránit podařilo, při výměně mimo jiné ještě za zdravotnické potřeby pro své lidí. Výměna byla úspěšná hlavně díky tomu, co sebou Mira a její příznivci přinesli – meteorickou rudu, která je pro Terra Novu naprosto nezbytná. Je naprosto jisté, že má dřívější historii s velitelem Terra Novy, Nathanielovi Taylorovi.


O Miřině osobnosti se toho zatím moc neví, snad jen, že je velmi starostlivá ke svým lidem a nikoho z nich nenechá v problémech. Mira také prokázala svou nebojácnost, když se vydala zachránit jednoho ze svých lidí, který byl napaden trhači.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

95%
5%
43 hlasů

Reklama

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás