Terra Nova
79/100 - 136×

Terra Nova

V roce 2149 je lidstvo na pokraji zkázy. Planeta je přelidněná, životní prostředí zničené. Poslední nadějí na záchranu budoucnosti lidské rasy se stává objevení trhliny v čase, kterou je možné projít do pravěké historie. Zrodí se myšlenka přesídlit lidstvo do doby dinosaurů, před 85 miliony let, a přichází druhá šance vybudovat civilizaci znovu a tentokrát lépe. Dokážou moderní lidé v tom čase přežít? A jsou poučeni z chyb svých předků?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Sci-fi
hrají
Shelley Conn (Elisabeth Shannon), Jason O'Mara (Jim Shannon), Landon Liboiron (Josh Shannon), Naomi Scott (Maddy Shannon), Christine Adams (Mira), Stephen Lang (Nathaniel Taylor), Allison Miller (Skye), Alana Mansour (Zoe Shannon)

Mira

Mira

Nepřátelská velitelka Šestkařů, která bojuje proti Taylorovi.

Sezóny 1
2011 - 2011


Mira je bitvami utužená vůdkyně malé kolonie odpadlíků známých jako „Šestkaři“. Je výrazně proti Taylorovi a jeho přívržencům. Ale proč přesně se s nimi nemá v lásce, zůstává záhadou. Na Terra Novu se dostala spolu ostatními odpadlíky při 6. výpravě, odtud je také odvozeno jejich jméno.

Mira byla přítomna při útoku na kolonii Terra Nova, když se pokusila zachránit zajatého „Šestkaře“ Cartera, kterého se mu také zachránit podařilo, při výměně mimo jiné ještě za zdravotnické potřeby pro své lidí. Výměna byla úspěšná hlavně díky tomu, co sebou Mira a její příznivci přinesli – meteorickou rudu, která je pro Terra Novu naprosto nezbytná. Je naprosto jisté, že má dřívější historii s velitelem Terra Novy, Nathanielovi Taylorovi.

O Miřině osobnosti se toho zatím moc neví, snad jen, že je velmi starostlivá ke svým lidem a nikoho z nich nenechá v problémech. Mira také prokázala svou nebojácnost, když se vydala zachránit jednoho ze svých lidí, který byl napaden trhači.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama