Terra Nova Nathaniel Taylor

Nathaniel Taylor

Nathaniel Taylor

Spravedlivý a velmi starostlivý velitel Terra Novy.

Sezóny 1
2011 - 2011


Velitel Nathaniel Taylor byl vůbec první člověk, který prošel portálem a který se ocitl takhle daleko v minulosti. Vedl skupinu dalších lidí, ale z nějakého nepochopitelného důvodu dorazil o výraznou dobu dříve než všichni ostatní. Taylor musel strávit v džungli celých 118 dní, než se k němu dostal zbytek lidí ze skupiny.

Taylor má syna, který přišel s 2. výpravou, a krátkou dobu pracoval ve vědeckém oddělení v Terra Nově, ale poté se za záhadných okolností ztratil. Taylor je v Terra Nově nezpochybňovaný vůdce celé kolonie, také věří, že Terra Nova je poslední a zároveň jediná naděje pro lidstvo. Svůj nový domov zarputile brání, dost mu záleží na dodržování zákonů a kdo ví, kam je ochoten kvůli tomu zajít.


Taylor se také snaží se všemi obyvateli Terra Novy udržovat dobré vztahy, ale to jen do té doby, než někdo poruší zákon. Mezi jeho věrné poradce patří Guzman, který je velitelem všech bezpečnostních jednotek Terra Novy, a také Taylorova druhá pravá ruka Alicia Washington.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Reklama

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás