Terra Nova
79/100 - 136×

Terra Nova

V roce 2149 je lidstvo na pokraji zkázy. Planeta je přelidněná, životní prostředí zničené. Poslední nadějí na záchranu budoucnosti lidské rasy se stává objevení trhliny v čase, kterou je možné projít do pravěké historie. Zrodí se myšlenka přesídlit lidstvo do doby dinosaurů, před 85 miliony let, a přichází druhá šance vybudovat civilizaci znovu a tentokrát lépe. Dokážou moderní lidé v tom čase přežít? A jsou poučeni z chyb svých předků?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Sci-fi
hrají
Shelley Conn (Elisabeth Shannon), Jason O'Mara (Jim Shannon), Landon Liboiron (Josh Shannon), Naomi Scott (Maddy Shannon), Christine Adams (Mira), Stephen Lang (Nathaniel Taylor), Allison Miller (Skye), Alana Mansour (Zoe Shannon)

Maddy Shannon

Maddy Shannon

Nejstarší, velmi inteligentní dcera rodiny Shannonových.

Sezóny 1
2011 - 2011


Maddy je velmi chytrá a roztomile nešikovná nejstarší dcera z rodiny Shannonových. Maddy věří, že se jí na Terra Nově podaří znovu úspěšně začít. Je okouzlena vším, co Terra Nova nabízí – vědeckou společností, fantastickou faunou a flórou a také velmi zajímavým mladým vojákem jménem Mark Reynolds.

Ještě před odchodem na Terra Novu v ní Maddy vidí velkou šanci. Myslí si, že jí bude mnohem lépe tam, než kdekoli jinde. Maddy je velmi pilná, což se projevuje na jejich známkách. Ví velké množství informací o historii Terra Novy, a dokonce zná i jména všech dinosaurů. Je mnohem více pozornější než Josh a snaží se dodržovat veškeré pokyny, které dostane.Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
misa1471

:)

10.5.2016 | 16:33:44

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama