The Big C (Ve znamení raka) Začíná nová řada a nová verze webu!

Začíná nová řada a nová verze webu!

Začíná nová řada a nová verze webu!

Po měsících odkládání a slibování jsem se konečně dostal k tomu, abych dokončil práce na tomto webu. A vybral jsem si k tomu datum velice příhodné – start 3. série tohoto skvělého seriálu. Více si přečtěte uvnitř.

0 0
8.4.2012

The Big C už určitě všichni znáte – a pokud se mýlím, se seriálem se můžete seznámit třeba PŘÍMO ZDE. Protože seriál je to dle mého názoru velice povedený a výjimečný, trpce jsem sledoval, že na českém internetu o něm není žádná větší zmínka. Rozhodl jsem se tedy, že toho využiji.

A tak se už potřetí setkáváme s našimi oblíbenými POSTAVAMI (a samozřejmě jejich HERCI). Tentokrát nás místo tradičních 13 čeká bohužel jen pouhých 10 EPIZOD (neděste se, k těm třem posledním zatím nejsou stanovené názvy), zato ovšem letošní obsazení vypadá báječně.


Toto jsou totiž tři letošní nováčci – Susan Sarandon, která bude hrát Joy Kleinman, ženu, jež porazila rakovinu a teď pořádá své „veselé semináře“ plné radosti a života, neboli „full of joy“. Hned druhým v pořadí je Victor Garber, který se zaplete s Seanem kvůli jednomu choulostivému a erotickému telefonátu. A na závěr pak Allison Janney, slavná žena Hollywoodu, kterou inspiroval Cathyin a Paulův život, a chce podle nich natočit film se Sandrou Bullock.

A co dalšího se ještě změní? Komu nevadí spoilery, může se podívat na video v předešlém odkazu. Dozvíme se, proč si Andrea změnila jméno, co teď bude dělat Sean bez Rebeccy, ke komu začne vzhlížet Adam a jaký podivný život teď vlastně Cathy vede. A ti, kteří ještě neviděli preair první epizody, se dozví, jestli Paul je nebo není mrtvý.

Máme se rozhodně na co těšit, o čem svědčí také i všechna další VIDEA, která byla ke 3. řadě vypuštěna. A teď už neotálejte, prohlížejte web a v době čekání na české titulky k epizodě 3×01 Thin Ice (odvysílána dnes večer, dostupná zítra ráno) můžete zatím zkoumat, co vše je zde pro vás připraveno na objevení.

Tak tedy ještě jednou… VÍTEJTE!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek