The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

Andrea Jackson

Andrea Jackson
Sezóny 3
2010 - 2012

Prostořeká, hubatá, emancipovaná. Tři slova, která částečně popisují to, jaká Andrea je. Mladičká afroameričanka navštěvuje letní školu, kde Cathy vyučuje, a veškerý okolní svět jí je ukradený. Typická puberťačka. Když ji chce Cathy donutit, aby trochu zhubla, Andrea se chvíli snaží, ale nakonec se na to vykašle. Zprvu svoji učitelku nesnáší, nakonec si k sobě ale najdou cestu – obzvlášť poté, co se jí Cathy ujme, když Andreini rodiče odjedou jako misionářy do Ghany, a ona tak začne bydlet spolu s Jamisonovými v jejich domě.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama