The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

Cathy Jamison

Cathy Jamison
Sezóny 3
2010 - 2012

Sympatické, optimistické a férové Cathy se poté, co zjistí, že má rakovinu, změní život. Vyhodí z domu svého manžela Paula, se kterým měla poslední dobou problémy, a rozhodne se změnit výchovu svého syna Adama. Sama teď chce mít čas jen pro sebe a je odhodlaná stihnout všechno to, co ještě neudělala dřív, než si pro ni přijde smrt. Zprvu je smířená s tím, že jednou už se prostě neprobudí, když ale do jejího života vstoupí staří i noví přátelé, rozhodne se nakonec svoje šance na přežití zvýšit – a žít!

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
David5

Skvela sympaticka herecka :-)

13.4.2012 | 13:17:25

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama