The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

Dr. Todd Mauer

Dr. Todd Mauer
Sezóny 3
2010 - 2012

Mladý doktor Todd je Cathyin onkolog a také blízký přítel. Jako první zjistil, že Cathy má rakovinu a snažil se jí se vším pomoci. Bere svou pacientku jako zajímavou ženu a velmi se s ní sblíží a Cathy se mu často chodí svěřovat se svým životem. Odjede s ní na „výlet“ do Kanady za jedním alternativním léčitelem rakoviny, jejich vztah je však už na dosti tenké hranici mezi přátelstvím a něčím víc. On sám je profesionální, diskrétní, pozorný a milý, ale také dobře zajištěný, což každá žena určitě ráda ocení.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama