The Big C (Ve znamení raka) Promo na 4. sérii

Promo na 4. sérii

Promo na 4. sérii

Již 29. dubna (pondělí) tohoto roku se The Big C vrátí se čtyřmi hodinovými epizodami, které celý seriál ukončí. Celá 4. řada si vynesla podtitul hereafter, což v překladu může znamenat „později“, „budoucnost“, ale také „na onom světě“. Již teď se můžete podívat na promo video k finálové sérii, uvnitř článku se pak dozvíte o třech nových postavách, které se v seriálu ještě objeví.

0 0
24.2.2013

Kdo bude hrát otce Seana a Cathy? Herec Brian Dennehy, kterého jste naposledy mohli vidět v seriálu The Good Wife anebo ve filmu The Big Year. Spolu s ním uvítá 4. série i herečku Kathy Najimy (Numb3rs, Franklin and Bash), která si zahraje Cathyinu terapeutku, a Isaac Mizrahi, který je více než herec módní návrhář a televizní producent. Mizrahi se připojí ke Gabourey Sidibe (Andrea/Ababoo) a jejímu školnímu designerskému projektu.

(Dennehy, Najimy, Mizrahi)


A pro zajímavost: v pozadí videa hraje píseň Be What You Want (Buď, co chceš) od Robin Loxley & Oliver Jackson.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek