The Big C (Ve znamení raka)
86/100 - 20×

The Big C(Ve znamení raka)

I když máte smrtelnou nemoc, nesmíte ztrácet smysl pro humor. Hlavní postava seriálu zjistí, že má rakovinu, což její život obrátí naruby. Místo sebelítosti se však rozhodne, že bude svůj život žít co nejvíce naplno.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 30 minut
žánr
Drama
hrají
Laura Linney (Cathy Jamison), Oliver Platt (Paul Jamison), Gabourey Sidibe (Andrea Jackson), John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Cynthia Nixon (Rebecca), Hugh Dancy (Lee)

Promo na 4. sérii

Promo na 4. sérii

Již 29. dubna (pondělí) tohoto roku se The Big C vrátí se čtyřmi hodinovými epizodami, které celý seriál ukončí. Celá 4. řada si vynesla podtitul hereafter, což v překladu může znamenat „později“, „budoucnost“, ale také „na onom světě“. Již teď se můžete podívat na promo video k finálové sérii, uvnitř článku se pak dozvíte o třech nových postavách, které se v seriálu ještě objeví.

0 0
24.2.2013

Kdo bude hrát otce Seana a Cathy? Herec Brian Dennehy, kterého jste naposledy mohli vidět v seriálu The Good Wife anebo ve filmu The Big Year. Spolu s ním uvítá 4. série i herečku Kathy Najimy (Numb3rs, Franklin and Bash), která si zahraje Cathyinu terapeutku, a Isaac Mizrahi, který je více než herec módní návrhář a televizní producent. Mizrahi se připojí ke Gabourey Sidibe (Andrea/Ababoo) a jejímu školnímu designerskému projektu.

(Dennehy, Najimy, Mizrahi)

A pro zajímavost: v pozadí videa hraje píseň Be What You Want (Buď, co chceš) od Robin Loxley & Oliver Jackson.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Hra jménem život

Leftover Cuties - Game Called Life

Písnička, která hraje v úvodní sekvenci, je počinem kapely Leftover Cuties. Jmenuje se dosti výstižně – Game Called Life a upřímně si ani snad nelze představit příhodnější melodii, která by nás díl od dílu vlídně vítala.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama