The Blacklist (Černá listina) Sbohem, Elizabeth - 2. část

Sbohem, Elizabeth - 2. část

Sbohem, Elizabeth - 2. část

Minule jsme si shrnuli to nejlepší a nejzajímavější z první a druhé série, kde figurovala Liz. Dnes se proto pustíme do třetí a zároveň poslední série.


6 0
24.4.2016

13. Liz a Red na útěku

Liz se přebarvila na blonďato a přidala se k Redovi, aby spolu utekli před Spolkem. Red a Liz se snaží utéct z města, aby je nechytila FBI, ale jediný, kdo to zvládl, byl Red. Liz je zahnaná do koutu, a proto utíká k ruskému velvyslanectví, kde žádá o azyl jako Masha Rostova.

14. Nepřátelé jsou všude

Rusko spolupracuje se Spolkem a spolu se domluvili na tom, aby poslali Liz do Moskvy. Jenže nic není, jak to vypadá. Liz do Moskvy nedorazí, protože Red zalarmuje Resslera, má totiž obavy, že jakmile Liz opustí velvyslanectví, zabijí ji. Ressler ji zachrání a pokusí se ji zatknout za vraždu generálního prokurátora, ale Liz znovu utíká.


15. Mrtvá?

Liz byla daná na seznam, kde za vraždu jednoho člověka na seznamu dostanete peníze. Aby Red a Liz zjistili, kdo to udělal, musí s panem Kaplanem naaranžovat Liz tak, aby to vypadalo, že je mrtvá.

16. Blízko smrti

Poté, co Ressler konečně zatkl Liz a snaží se jí uspořádat spravedlivý soud, přichází na scénu Spolek, který má s Liz jiný plán. Aram se Liz snaží udržet v bezpečí, ale poté, co Spolek vypustí do její kabiny toxický plyn, musí Aram otevřít a v poslední chvíli ji zachrání.

17. Očištění

Díky společnému úsilí Toma a bývalého týmu Liz ji dokážou očistit z obvinění ze špionáže a ona se konečně dostane z hledáčku policie po celém světě. I když byla zproštěna obvinění, Liz již nemůže být aktivním agentem FBI, protože zastřelila Toma Connollyho. S FBI dál spolupracuje jako konzultant.

18. Nová éra Liz a Toma

Možná mezi nimi byla hustá atmosféra celou dobu a možná je to jen vedlejší účinek zproštění viny díky Tomovi, ale Tom a Liz jsou znovu spolu. Po návštěvě nemocnice se to ještě zhorší, protože Liz zjistí, že je těhotná.

19. Miminko Keen

Po nepovedené loupeži diamantů skončí Tom v nemocnici a skoro i ve vězení, kdyby nezasáhl Red. Liz navštíví Toma a oznámí mu, že si miminko chce nechat.

20. Katarina žije?

Liz se dívá na své staré vyšetřování a narazí na bývalého spolupracovníka matky, který jí dává dopis, kde naznačuje, že Katarina Rostova je naživu a hledá Liz.

21. Svatební zvony

Red tvrdí, že Tom je stejný zločinec, kterým býval, ale Liz trvá na tom, že se změnil. Přes četná varování Reda se Liz rozhodne, že si Toma opět vezme a budou mít normální život s jejich dítětem.

22. Svatba padla

Během několika minut po začátku obřadu, Solomon a jeho ozbrojení žoldáci obklopili kapli a přišli unést Liz jménem neznámého člověka. Liz a Tomovi se podařilo uniknout do jejich auta, ale při útěku měli autonehodu. Liz tak potřebuje lékařskou pomoc.

23. Agnes

Díku Nikovu zásahu Liz porodí krásné dítě Agnes. Liz ale začne mít potíže s dýcháním a Red rozhodne, že musí jet do nemocnice. Solomon je ale na jejich stopě a celé se to zkomplikuje. Liz stráví své poslední chvíle s Redem, zatímco Tom a dítě jsou odsouzeni k tomu, aby se starali jeden o druhého. Liz je pryč… Pryč, ale nikdy nezapomenuta.

Jediné co nám zbývá, je poděkovat herečce Megan Boone. Jako Elizabeth Keenová byla pro nás na obrazovkách tři roky a my jí můžeme jen poděkovat za neuvěřitelné výkony a popřát jí štěstí v její kariéře.

Otevření tohoto obrázku je na vlastní nebezpečí. Hlavně pro ty, co ještě neviděli devatenáctý díl.

Foto: NBC

Diskuze /1

Edryan

@°&#°~ .. slušne povedané. Nemôžem a nechcem tomu veriť.

24.4.2016 | 20:46:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E02: Greyson Blaise

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky jsou z Netflixu.

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.HDTV.x264-AVS
  • iNTERNAL.720p­.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 720p.AMZN.WEB­Rip.DDP5.1.x264-NTb
  • 1080p.AMZN.WEB­Rip.DDP5.1.x264-NTb

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím čtyř sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás