The Blacklist (Černá listina)
94/100 - 141×

The Blacklist(Černá listina)

V roce 1990 se jeden muž obrátí zády své rodině i své vlasti. Prostě zmizí. O čtyři roky později se opět zjeví a začne nepřátelům prodávat utajené informace. Příštích dvacet let stráví budováním sítě zlodějů, hackerů a zabijáků. Nyní se bez varování udá a nabízí detailní informace o těch nejnebezpečnějších zločincích. Dá se mu věřit?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
James Spader (Raymond Reddington), Megan Boone (Elizabeth Keen), Diego Klattenhoff (Donald Ressler), Harry Lennix (Harold Cooper), Amir Arison (Aram Mojtabai), Hisham Tawfiq (Dembe Zuma), Ryan Eggold (Tom Keen), Mozhan Marnò (Samar Navabi), Parminder Nagra (Meera Malik)

Red versus Liz

Red versus Liz

V duchu tohoto konfliktu se ponesou další díly seriálu The Blacklist, který se v listopadu vrátí již se svou osmou řadou. Podle následující upoutávky to vypadá, že Liz a Red se střetnou způsobem, který bude mít dalekosáhlé následky.

8 0
31.10.2020

Thumbnail Play icon

Zdroj: NBC

Diskuze /3

Lex Luthor

Přineste nám něco nového tohle se děje už 7 sérií Red vs Lez i když teď to vypadá, že Red konečně otevřel oči a přestane Liz chránit a pustí se do ní.

31.10.2020 | 22:00:44
Dominookey

Tvůrci seriálu umí opravdu bravůrně stříhat ukázky na nové sezóny, aby byli diváci neskutečně napjatí. Já se již poučil z minulých sezón a nenechám se touto ukázkou nikterak rozhodit. :D Osobně si myslím, že Red má schované nějaké eso v rukávu, čímž Liz nakonec zůstane na jeho straně. Tak či tak se již nesmírně těším.

2.11.2020 | 14:17:47
vencas01

Já nevím jak vám ale ja tu Liz matku nesnáším podle mě to dělá jen aby zakryla vlastni kostlivce a doufám že kulka z 9mm ukončí její existenci at to skončí jak to skončí vždy zůstanu team Reddington

2.11.2020 | 17:05:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Redův seznam

Nahlédněte do Černé listiny

Nahlédněte do Černé listiny

Během zatím osmi řad a 174 epizod kriminálního seriálu The Blacklist bylo odhaleno několik desítek položek z tajemného seznamu, za nímž stojí Raymond Reddington. Kdo je na první příčce a kolik položek listina vlastně čítá? To se dozvíte v tomto přehledu.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama