The Blacklist (Černá listina)
94/100 - 141×

The Blacklist(Černá listina)

V roce 1990 se jeden muž obrátí zády své rodině i své vlasti. Prostě zmizí. O čtyři roky později se opět zjeví a začne nepřátelům prodávat utajené informace. Příštích dvacet let stráví budováním sítě zlodějů, hackerů a zabijáků. Nyní se bez varování udá a nabízí detailní informace o těch nejnebezpečnějších zločincích. Dá se mu věřit?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
James Spader (Raymond Reddington), Megan Boone (Elizabeth Keen), Diego Klattenhoff (Donald Ressler), Harry Lennix (Harold Cooper), Amir Arison (Aram Mojtabai), Hisham Tawfiq (Dembe Zuma), Ryan Eggold (Tom Keen), Mozhan Marnò (Samar Navabi), Parminder Nagra (Meera Malik)

Upoutávka k epizodě Sutton Ross

Upoutávka k epizodě Sutton Ross

Už je tomu přibližně rok, co pan Kaplan vykopala kufr s tajemstvím zahalenými kostmi. Tehdy by asi málokdo tušil, že se toto tajemství se seriálem potáhne až do finále další série, které je nyní tady. Epizoda, v níž se dozvíme pravdu o tajemných ostatcích z kufru, nás čeká už ve čtvrtek.

7 0
12.5.2018

V minulé epizodě se Red vydal na Kostariku za účelem nalezení tašky s tajemstvím. Tam se ale dozvěděl, že taška není položkou ilegální aukce, jak si prvně myslel, ale byla předána do rukou dalšího Redova nepřítele Suttona Rosse (číslo 17 na černé listině). Blacklistera si zahraje Julian Sands. Ross je špion, který se specializuje na krádeže cenných výzkumů. Před několika lety byl během jedné ze svých prací zrazen. Věří, že za jeho neštěstí může Reddington, tudíž ho od té doby nenávidí.

Liz na Kostarice Redovi naznačila, že se k Suttonovi s pomocí jednotky pokusí dostat dříve. Zahájila tak závod mezi ní a Redem o to, kdo se první k blacklisterovi dostane, a zda zůstane Redovo tajemství pod pokličkou i nadále. Liz ale bude během svého snažení unesena, a Red se tak bude muset rozhodnout mezi svou dcerou a svým nejtemnějším tajemstvím.

Finále má podle slov tvůrců skončit velkým cliffhangerem, tudíž nezbývá nic jiného, než doufat v obnovení seriálu pro 6. řadu. Zpráva s rozhodnutím o osudu Černé listiny by měla přijít nejpozději v pondělí, kdy NBC pořádá konferenci, během níž mimo jiné odhalí své podzimní vysílací schéma.

Thumbnail Play icon

Zdroj: NBC

Diskuze /2

vas57

doufám že ho prodlouží…

12.5.2018 | 17:15:32
Lex Luthor

doufám, že to prodlouží

12.5.2018 | 17:38:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Redův seznam

Nahlédněte do Černé listiny

Nahlédněte do Černé listiny

Během zatím osmi řad a 174 epizod kriminálního seriálu The Blacklist bylo odhaleno několik desítek položek z tajemného seznamu, za nímž stojí Raymond Reddington. Kdo je na první příčce a kolik položek listina vlastně čítá? To se dozvíte v tomto přehledu.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama