The Blacklist (Černá listina)
94/100 - 141×

The Blacklist(Černá listina)

V roce 1990 se jeden muž obrátí zády své rodině i své vlasti. Prostě zmizí. O čtyři roky později se opět zjeví a začne nepřátelům prodávat utajené informace. Příštích dvacet let stráví budováním sítě zlodějů, hackerů a zabijáků. Nyní se bez varování udá a nabízí detailní informace o těch nejnebezpečnějších zločincích. Dá se mu věřit?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
James Spader (Raymond Reddington), Megan Boone (Elizabeth Keen), Diego Klattenhoff (Donald Ressler), Harry Lennix (Harold Cooper), Amir Arison (Aram Mojtabai), Hisham Tawfiq (Dembe Zuma), Ryan Eggold (Tom Keen), Mozhan Marnò (Samar Navabi), Parminder Nagra (Meera Malik)

Upoutávka k epizodě Lawrence Dean Devlin

Upoutávka k epizodě Lawrence Dean Devlin

Už upoutávka k předchozí epizodě nám oznámila, že dojde k únosu Samar. K únosu opravdu došlo, jenže ještě na konci epizody tým nevěděl, kde se jejich kolegyně nachází. Tento příběh bude pokračovat v nadcházejícím dílu, ve kterém bude jednotka hledat Samařina únosce. A Red se vydá na Kostariku.

5 0
5.5.2018

V minulé epizodě tým vyšetřoval záhadný kult žijící v lesích. Během vyšetřování byla Samar unesena blacklisterem příští epizody Lawrencem Deanem Devlinem, kterého si zahrál, a ještě zahraje, Pruitt Taylor Vince. Devlin tvrdil, že se o situaci se Samar postará sám, neprozradil ale, co s ní hodlá udělat. V upoutávce ji stále veze v dodávce neznámo kam, dodávka se ale brzy začne potápět ve vodě, a tak se Samařin život ocitne v ještě větším nebezpečí. Aram je stále odhodlán ji najít, a vypadá to, že by je tento incident mohl dát opět dohromady.

Red se v minulém díle dočkal odpovědí jak ohledně své bývalé ženy, tak o pytli s kostmi, který po Garveyho smrti zmizel neznámo kam. Garveyho blízký společník mu prozradil, že byl pytel poslán na Kostariku. Dle popisu epizody se stane položkou na zdejší nelegální aukci. Red se tedy opět spojí se Smokeym, aby pytel na Kostarice získal a mohl ho ukrýt jak před Liz, tak před světem.

Thumbnail Play icon

Zdroj: NBC

Diskuze /4

Lex Luthor

Tipnu si, že Samar zachrání pokud už tedy herečka nechce v případné další řadě hrát

5.5.2018 | 23:28:44
percival2

Vzhledem k tomu, že titulky chodí momentálně –2 díly, tak díky za spoiler ;-)

6.5.2018 | 22:22:16
Hortenzia

Keď som pozadu s epizódami, tak nečítam príspevky, ktoré sa týkajú nových epizód ;)

#4 percival2
7.5.2018 | 21:18:28
percival2

#3 Hortenzia: No, tak já si ten perex na monitoru vždy něčím přelepím, třeba takové ty samolepící papírky jsou fajn …

8.5.2018 | 8:29:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Redův seznam

Nahlédněte do Černé listiny

Nahlédněte do Černé listiny

Během zatím osmi řad a 174 epizod kriminálního seriálu The Blacklist bylo odhaleno několik desítek položek z tajemného seznamu, za nímž stojí Raymond Reddington. Kdo je na první příčce a kolik položek listina vlastně čítá? To se dozvíte v tomto přehledu.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama