The Blacklist (Černá listina) Trailer k finále čtvrté série

Trailer k finále čtvrté série

Trailer k finále čtvrté série

Konec série je tady a s ním i dvojepizoda, ve které se blacklisterem stane samotná pan Kaplan. Válka mezi ní a Redem graduje už nějakou dobu a velké zakončení se blíží. Aby toho nebylo málo, Liz začne opět pátrat ve své minulosti a agent Gale se plně zaměří na Cooperovu jednotku.


9 0
17.5.2017

Pan Kaplan ve finále sezóny zahájí poslední fázi svého plánu na zničení Reda a rozpuštění jednotky. Tentokrát znovu skrz osobu, na které Redovi záleží nejvíce. Už jednou se pokusila Liz přesvědčit o své pravdě. A už to dokonce i vypadá, že je Liz v nejistotě ohledně toho, na jakou stranu se vlastně přiklonit. Této situaci rozhodně pan Kaplan nepomůže. Rozhodne se Liz odhalit jistou pravdu, kterou se před ní Red snažil utajit. Možná ohledně jejího otce?

Jednotka se také bude muset vyrovnávat s nemilou pozorností zvláštního agenta Galea, který si umanul, že udělá cokoliv, aby Reda dopadl. Otázka ale zní, zda mu vůbec Redovo dopadení bude stačit. Tuto otázku vznesl v minulé epizodě, kdy se Reda pokusil zavraždit. To, že ví o spojení Resslera a jednoty, je také komplikací. Není pochyb, že se díky svému bývalému kolegovi pokusí dostat k Reddingtono­vi blíže.


Finálové epizody se budou jmenovat Mr. Kaplan a Mr. Kaplan: Conclusion. Teď už se nemusíme o budoucnost seriálu bát, protože byl obnoven pro pátou řadu. Jedinou změnou na podzim bude přesun ze čtvrtečních večerů na středeční (tzn. časné čtvrteční ráno středoevropského času místo rána pátečního).

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Lex Luthor

Velké finále je tu, jsem na straně Reda, takže fandím jemu zajímá mě co se asi stane ve 100 epizodě seriálu The Blacklist.

17.5.2017 | 23:21:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky

  • The Blacklist je dostupný i na českém Netflixu, a to s vlastními českými titulky.
  • Původní tým ve složení @lukascoolarik a @jeriska03 už seriál nepřekládá.
  • Titulky z Netflixu se objevují i na webu www.titulky.com.
  • Žádné informace o titulcích ani o tom, kdy budou dostupné, nemáme.

Listina se vrátí koncem září

Blacklist se vrátí o něco dříve

Blacklist se vrátí o něco dříve

NBC se rozhodla pozměnit svůj původní plán a posunout premiéru páté série dramatu The Blacklist o týden dopředu. Nového dílu se tedy dočkáme už 28. září a ne až v prvním říjnovém týdnu, jak tomu mělo původně být. Vysílací den ani čas se nemění.

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás