The Carrie Diaries Jak to bude mezi Carrie a Samanthou?

Jak to bude mezi Carrie a Samanthou?

Jak to bude mezi Carrie a Samanthou?

Co prozradila Amy B. Harris, jedna z autorek seriálu The Carrie Diaries, o druhé řadě a vztahu mezi Carrie a Samanthou? To si přečtete v následujícím rozhovoru.


0 0
12.8.2013

Když jste slyšela, že The Carrie Diaries bude obnoveno pro další řadu, co bylo první, co jste chtěla řešit?
Jak dostat do seriálu Samanthu. O tom jsme mluvili, když jsme vypustili pilot. Řekla jsem Peterovi Rothovi, že mým cílem je přivést Samanthu do seriálu na konci první série, ale zdálo se to příliš velké odhalit tuto výraznou postavu. Tak jsme skončili s tou bombou, kdy Sebastian políbil Maggie a první věc, kterou jsem chtěla udělat ve druhé řadě, bylo přivést Samanthu. To pro mě bylo nejvíc strhující; zdálo se to tak realistické a skutečné a vzrušující.

Musím říct, že obsazení Lindsey Gort je naprosto perfektní.
Je to vážně zábavné, protože si vždy myslíte, že tu správnou herečku nenajdete včas. Podivné je, že mi poslali ke zvážení pár lidí, ale říkali, že je jen jedna konkrétní dívka, která je fenomenální herečka a vypadá hodně jako Kim Cattrall (pozn. redakce: Představitelka Samanthy v původním seriálu). Předpokládala jsem, že se nechali strhnout tím, jak moc vypadala jako Kim, ale její hraní bylo dokonalé. Je zábavná a lehce pobuřující, ale také je sexy – ta vyzývavost tam musí být, ale ne tak, jako když tu postavu někdo zcela nepochopí. Lindsay to prostě ovládla hned od začátku. Od počátku byla naší první volbou, ale říkali jsme si, že to nemůže být ono. První člověk, co nás zaujal, nemohl být správnou volbou, ale ona byla prostě neuvěřitelná.


Můžete nám říct, jak Samantha vstoupí do Carriina světa?
Mají společnou zvláštní osobu – Donnu LaDonnu, což je založeno na knize.

Tento vztah je pro fanoušky Sexu ve městě kultovní. Jako ta, kdo to řídí, jak se chystáte vyprávět počátek Carriina a Samanthina příběhu?
Hodně jsme o tom mluvili. Nebyli jsme si jistí, jestli se hned staly kamarádkami. Co nám došlo, bylo to, že Carrie byla v první řadě hodně zatížena pocitem odpovědnosti ke své rodině a přátelům. A Samantha přinese myšlenku, že se primárně musíte starat sami o sebe. Že tu pro vás nikdo nebude tak, jako jste byli vy pro ně. Samin příběh je trochu drsný. Nějakou dobu přežívala sama. A Carrie přinese Sam myšlenku, že když lidi do svého života pustíš, budou se o tebe starat. Je to proces a nechci, aby jejich cesta skončila v první epizodě. Bude to horská dráha, budou nahoře i dole, ale bude mezi nimi okamžitá chemie.

Tak co říkáte? Začínáte se na Sam a druhou řadu stále více těšit?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !