The Carrie Diaries Rozhodne se Carrie pro odjezd z New Yorku?

Rozhodne se Carrie pro odjezd z New Yorku?

Rozhodne se Carrie pro odjezd z New Yorku?

V minulém díle jsme byli svědky toho, jak Carrie se svými přáteli absolvovala maturitní ples, kde se mimo jiné potkala s Weaverem, zatímco Sebastian se rozhodl kvůli své začínající firmě opustit New York a vrátit se do Kalifornie. Jeho společník dokonce přijde s návrhem, ať si vezme Carrie s sebou. Carrie ovšem dostává nabídku pracovat na plný úvazek v časopise Interview, kterou příjímá a rozhoduje se vykašlat se na vysokou, což její otec nese velice nelibě a jejich vztah je v podstatě v troskách. Pro Carrie je v tuto chvíli jediným, kdo ji drží nad vodou Sebastian, o jehož odjezdu nemá ani tušení.

0 0
30.1.2014

V poslední epizodě druhé řady, o níž stále netušíme, zda bude i poslední epizodou celého seriálu, jsou věci mezi Carrie a Tomem stále napjatější.

Když Larissa na Carrie hodí nečekanou bombu, Sebastian se rozhodne, že také musí něco vyjasnit a říká jí o svém odjezdu a nabízí jí, ať jede s ním. Z videa se zdá, že by se Carrie mohla rozhodnout kladně, ale jsou to v tuto chvíli jen domněnky.


Maggie, která si začala slibně se rozvíjející románek s vojákem Petem, se obrátí na Walta, když si myslí, že ji Pete podvádí, ale dostane největší překvápko svého života.

Mouse a West se ocitnou v nepříjemné situaci. Že by to mělo něco společného s Harvardem, který West dle svých slov Mouse daroval?

Samantha mezitím uvažuje o opuštění města.
Chyběla by vám tahle postava? Já osobně jsem od ní čekala něco super, když je to postava z původního seriálu a zatím bych si ani nevšimla, kdyby ze seriálu zmizela..

Těšíte se na poslední epizodu? Jaký závěr by se vám líbil?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Reklama