The Crown (Koruna) S04E09: Avalanche

S04E09: Avalanche

S04E09: Avalanche

Rozkol Dianina a Charlesova manželství je dokonán, i když Diana se stále snaží. Při jejich společné dovolené v Alpách se utrhne lavina a princ je pohřešován.

cz sk
15.11.2020
50 minut

Princ Charles sice lavině unikne, ale už ne tak tisku, lačnícím po informacích o jeho rozpadajícím se manželství. Královna se od Anny dozví, že Diana hledala útěchu v náručích jiných, zatímco Charles se stále vídá s Camillou. Královna si manželský pár povolá a žádá po nich, aby se snažili na svém manželství pracovat. Charles se chystá z manželství vycouvat, ale Diana se za jejich manželství postaví. Opravdu se snaží, ale Charles už má všeho dost a Dianu ignoruje. Toho má po čase dost Diana a začne se opět vídat se svým milencem.

Scénář: Peter Morgan
Režie: Jessica Hobbs

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

Tušil jsem to dlouho dopředu, že mi z dějové linky Charlese a Diany nebude moc dobře a měl jsem pravdu. Je mi obou tak líto. A je mi jedno, že se budu opakovat, ale jejich herečtí představitelé jsou zkrátka neskuteční a z každé scény ždímají miliony emocí.

30.11.2020 | 3:10:35
Yalka

Scéna s dárkem k výročí svatby (Diana zpívající All I Ask of You z Fantoma opery) a pak Charles popisující to své sestře! Wow! Dokonalost! Pro mě nejlepší okamžiky celé čtvrté řady.

28.11.2020 | 16:29:53
Neasi2

Ok, píšu si. Seriál rezignoval na kvalitu se čtvrtou a třetí sérií.

26.11.2020 | 1:01:32
marecek8

Aj som tušil, že to tak bude, ale Diana a Charles sú vrcholom tejto série. Každá epizóda o nich je neuveriteľnou jazdou. Skvelo napísané a tie herecké výkony… skutočne neuveriteľné.

16.11.2020 | 16:19:21
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Charlese Diana překvapila tak mohl jednat trohu klidně a ne se hned naštvat ale na jeho mistě chapu že když miluje Camillu tak se nic neda dělat když je v manželstvi kvuli tomu neštastny a to že Diana ma taky milence tak jsou oba vicemeně neštastni a jsem rad že Charles ma aspon stabilni vztah s Camillou.

15.11.2020 | 20:42:44

The Crown (Koruna)
95/100 - 98×

The Crown(Koruna)

Alžběta II. se ve svých 25 letech stala novou tváří světově nejznámější monarchie. Britské impérium upadá, ve světové politice panuje chaos a mladá žena se ujímá trůnu, čímž začíná zcela nová éra.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Claire Foy (Alžběta II.), Matt Smith (Vévoda Philip), Jared Harris (Jiří VI.), Vanessa Kirby (Princezna Margaret), John Lithgow (Winston Churchill), Greg Wise (Lord Louis Mountbatten), Ben Miles (Peter Townsend), Victoria Hamilton (Královna Alžběta), Alex Jennings (Princ Edward), Lia Williams (Vévodkyně Wallis), Jeremy Northam (Anthony Eden), Eileen Atkins (Královna Mary), Pip Torrens (Alan Lascelles), Harriet Walter (Clementine Churchillová), Harry Hadden-Paton (Martin Charteris)

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentky

Momentky

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás