The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S05E21: Turks & Caicos

S05E21: Turks & Caicos

Rodina jede na ostrov Turks a Caicos, kde se bude konat svatba Brandona a Elizy. Dostanou se ovšem do sporu s jejími rodiči. Brandon a Eliza se ale také pohádají, a tak si Brandon jde pro radu k někomu, kdo ho zná nejlépe.

cz sk
6.6.2018
610 000
42 minut

Režie: Joanna Johnson
Scénář: Joanna Johnson

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že fakt nemělo chybu jak se Eliza a Brandon pohadali a doi toho Callie ktera chce pomoct Brandonovi a to jak si s nim promluvila u bazenu to byl fakt dobry rozhovor a jsem zvědav jestli ze svatby sejde nebo ne a Jesus nema chybu jak si uživa a chce na Emmu zapomenout a Mariana ta je fakt perfektni jak pořad ze všeho děla hru.

redaktor
30.5.2021 | 22:47:03
valasek

Dokonalost.

webmaster
23.6.2018 | 0:50:07
Mou

tyhle poslední epizody jsou snad lepší jak poslední 3 série :D fakt skvělý ♥ Brandon + Callie

6.6.2018 | 23:55:09

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama