The Good Place (Dobré místo)
91/100 - 73×

The Good Place(Dobré místo)

Život nekončí smrtí. Špatní lidé jdou na špatné místo a dobří zase na dobré místo. Jenže Eleanor Shellstropová se kvůli nedopatření dostane na dobré místo, byť na něm nemá co pohledávat. Co si počne?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | NBC | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kristen Bell (Eleanor Shellstrop), Ted Danson (Michael), William Jackson Harper (Chidi Anagonye), Jameela Jamil (Tahani Al-Jamil), Manny Jacinto (Jason Mendoza), D'Arcy Carden (Janet)

Chidi Anagonye

Chidi Anagonye

Milý a inteligentní profesor filozofie.

Sezóny 4
2016 - 2020

Chidi je určen jako Eleanořina spřízněná duše v posmrtném životě. Je milý, přátelský a velmi inteligentní, protože býval profesorem na univerzitě, kde učil filozofii a etiku. Proto se mu Eleanor svěří, že na Dobrém místě nemá co dělat a že došlo k nějaké chybě. Chce totiž po něm pomoc, aby ji učil o morálce a ona se tak stala dobrým člověkem. Chidi se jí rozhodne s tím pomoci.

Chidi má ale komplikovanou osobnost, neboť lehce znervózní a je plný úzkosti. Jeho největší překážkou je si mezi něčím vybrat. Není totiž schopen učinit rozhodnutí jen tak, musí o něm velmi přemýšlet a uvažovat, co by mu přineslo, kdyby si vybral tuto věc nebo naopak tu druhou. Například nad výběrem příchuti zmrzliny dokáže uvažovat hodiny. Nemá proto rád situace, ve kterých je pod tlakem. Jeho nerozhodnost často v ostatních lidech vyvolává utrpení. Za co se ve svém životě nejvíce stydí je to, že pil mandlové mléko. Chidi je však odhodlaný se svých problémů už jednou provždy zbavit, a to za pomoci Eleanor.


Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: Whenever You're Ready

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama